Grupi detailid Privaatne

Ehitajad

Kännuka serveri ehitajad.

Liikmete nimekiri

  • RE: Unban Avaldus

    @Deathsinger135 Ma näitasin pilte ja videot, kus sa olid lõhkunud täiesti avaras koopas, lambist deepslate blocki ära suvalises kohas ja selle taga oli diamond.

    postitas Arhiiv | Unban avaldused 'sse
  • RE: kippy | Ehitaja kandideerimine

    Poolt, abikäsi alati tarvis.

    postitas Arhiiv | Kandideerimine 'sse
  • Warp FightClub

    Teie mängusisene kasutajanimi: Kooqa
    **Warpi nimetus:**FightClub
    Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
    Mis on warpis huvitavat: Warpis on XP farm, pood, pvp areen ja enchantimiseks koht.
    Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Diamond sword
    Pildid (vähemalt 3): https://imgur.com/a/8mWafDi
    Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): -3814 148 -6391

    postitas Arhiiv | Warp avaldused 'sse
  • Kooqa tagasi meeskonda

    Teie mängusisene kasutajanimi: Kooqa

    Discord: Kooqa#9367
    Vanus (vähemalt 15!): 17
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olin mitu aastat tagasi Nuhvlis v Klotscraftis meeskonnas ja jõudsin admini positsioonile. Olen Kännukas samuti admini positsioonil olnud ja meeskonnas olin hea aasta või poolteist. Paar nädalat enne lahkumist olin suhteliselt probleemne, mis tõttu ei saanud ma ka veterani. Väiksemates serverites olen ka abistaja olnud, meeles on ainult Hytra.

    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Peamiselt mängin survivali, kuid satun vahest ka skyhubi. Mitu aastat ehitasin iga uus season warp PvP-d ja plaanin seda ka edasi teha kui keegi ette ei jõua. Aitan teistel mängijatel ehitada ja annan nõu, nõu kõrvalt ajan vahest lihtsalt lolli juttu. Üritan olla nii abivalmis kui võimalik.

    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Vanad custom enchantid olid minu arvates paremad ja neid sooviks vist kõige rohkem tagasi. Ehitajate puudus on suur ja seda on mõne spawniga näha olnud 😄 Custom itemeid võiks rohkem olla mis teeksid mänguelamuse põnevamaks ja huvitavamaks. Samuti näiteks mingid dungeonid mis võivad spawnida vahest, et uutel mängijatel oleks ka mingit võimalust, mitte, et kõik rüüstatakse seasoni alguses ära ja uutel mängijatel pole võimalustki.

    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Positiivsed:

    • Suudan hoida külmanärvi.
    • Hea suhtleja.
    • Abivalmis.
    • Commandid selged.

    Negatiivsed:

    • Pohuist.
    • Võin karm olla.
    • Aktiivsus võib kõikuda.

    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah

    Kui vastate jaatavalt, siis miks:

    • Meeskonnast lahkudes jäi alles mul ehitaja rank, millest soovisin paar nädalat hiljem lahti saada. Kui keelduti eemaldada, otsustasin õhku lasta oma warpi ja kasutada sõprade vastu PvP areenil auto clickerit.
    • Aastaid tagasi kindlasti vale sõnavara kasutuse tõttu.

    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Uue seasoni ja minecraftis eemal oleku tõttu on tekkinud palju motivatsiooni mängida. Uute versioonidega on palju uut õppida ja seda sooviks rohkem serveris teha, kui üksi singleplayeris. Kooli ja töö tõttu võib mu aktiivsus veidike kõikuda, kuid olen võimeline serveris olema 2-5 tundi.

    postitas Arhiiv | Kandideerimine 'sse
  • RE: PVP

    Vastu, näeb välja nagu iso parkour course, pvpmiseks ruumi vapsjee pole

    postitas Arhiiv | Warp avaldused 'sse
  • RE: Th1ck Valvuriks

    @Th1ck Sa tuled kuuks ja jälle kaod

    postitas Arhiiv | Kandideerimine 'sse
  • RE: HDmatu123 valvuriks

    @HDmatu Kas sa mitte pole see, kes, tihti survi resettides kandideerib ja kui meeskonda ei saa siis kaob? Not sure tho
    Poolt

    postitas Arhiiv | Kandideerimine 'sse
  • RE: Unban maybe

    @gold_artur Täiesti poolt

    postitas Arhiiv | Unban avaldused 'sse
  • RE: Selle foorumi parandamine ning minu serveri keelu tühistamine.

    Väga ennasttäis isik, häirib serveri tegevust ning siis ootab, et teda kummardataks ja lilledega üle käidaks. Lõppkokkuvõttes on siiski meeskonnal viimane sõna karistuse osas, mis tahes karistussüsteemi kasutatakse või ei kasutata.

    reaches for popcorn continue...

    postitas Arhiiv | Unban avaldused 'sse
  • RE: Reenuuu valvuriks

    Poolt, edu sulle 😄

    postitas Arhiiv | Kandideerimine 'sse