Ost/müük mängus

Discussion in 'Küsimused & probleemid' started by Gerts, Mar 14, 2019.

1. Gerts

Gerts Noor känd

Tere. Olen Minecraftis suhteliselt uus, aga eriti just serveris mängimises. Kuidas käib ostmine / müümine warp poodides? Olen natuke uurinud selle kohta inglise keelsetelt lehtedelt ja võin seda edasi teha kui keegi seletada ei viitsi, aga sellisel juhul oleks põhiküsimus, et mida oleks kasulik korjata müümise jaoks? Peale obvious diamondsite. Vist blaze rods jne? Kas saate veel nimetada asju? Kus neid müüa, kas ainult /ah?

Kännuka foorum ja server on väga lahedad, aga kahjuks pole õpetusi serveris mängimise kohta ning siiski see erineb single playerist. Serveris ka keegi ei viitsi küsimustele eriti vastata. Tekibki küsimus, et kust ma informatsiooni saan.

2. LeShooter

LeShooter Kogenud känd

Korjamine käib omal tahtmisel, mida osta/müüa serveris tahad.

Müümine serveris käib järgmiselt:

1. Võimalus oleks kasutada commandi /ah, kuhu saad müüa oma asju ja teiste omi ka osta. Selleks, et kui müüa tahad, pead kasutama commandi nagu: /ah sell (hind) või siis /ya sell (hind), mõlemad commandid töötavad samalaadselt (hoia seda asja mida tahad müüa käes).

2. Võimalus oleks siis teha ChestShop, kus saad panna oma asjad sisse, panna oma hind koos nõuetele vastava sildiga. Kui ChestShop on valmis, saad taotleda warpi foorumis WARP taotlused alafoorumis, või kutsuda lihtsalt inimesi sinna.

Chestshop sildi vormistamine:
    (Mängija nimi)
    (Mitu tükki tahad neid müüa)
    (B või S (olenevalt sellelt kas tahad osta(buy) või müüa(sell), ja siis paned taha ka hinna,nt B 500, või S 500))
    (Viimane kiri sildil on siis eseme nimi, mida tahaksid müüa, näiteks siis Gold Ingot, Diamond, Emerald, Arrows, jms).

Loodan, et sellest oli abi.
    -LeShooter

zentrics likes this.
  3. Gerts

Gerts Noor känd

Super! Jah, sellest on palju abi.

Saan üldiselt aru, et korja mida tahad ja müü, aga mida oleks natu mõttekas. Mis on selline, mille järele on nõudlus ja väga ei viitsita ise järele minna. Ma näiteks arvasin, et gravel on (kuna minu jaoks on seda tüütu kokku kraapida), aga tuli välja, et ei ole, sest seda on saada palju.
    Teine asi on see, et ei tea mille järgi seda optimaalselt hinda võtta. Kas kuskil netis (ing.k) on mingeid soovituslike hindasid vms? Ma mõtlen, et üks päev taheti blaze rod osta, aga ma ei pakkunud sest ma ei osanud üldse ette kujutada mis on optimaalne hind.

4. Reket

Reket Täisealine känd
    Aktivist Legendary

Kui tuli Survival reset siis mina mängisin koos sõbra Summyga põhimõtteliselt umbes 10 tunniga survivali läbi kuna pole midagi rasket. Gamemode, fly, god kõik olemas ja seega survival kerge.
    Ise oleksin huvitatud rohkem hard survivalist kust poest saab vähe raha ja spawnere võiks üldse mitte saada korjates vaid ostes kalli hinnaga.

Share This Page