Liitu mängijaga mc.kannukas.com

xHymerGap'i, CoolGirlCool'i, MagicaN2K ning NinjasInMojang kergesti purunev ego

Discussion in 'Kaebused' started by McRonalds, Dec 4, 2018 at 6:08 PM.

?

Osale meeskonnast võim pähe hakanud?

This poll will close on Dec 18, 2018 at 6:08 PM.
  1. Jah

8 vote(s)
    72.7%
  2. Jah

3 vote(s)
    27.3%
  1. McRonalds

McRonalds Keskealine känd

Hetkese seisuga (parandage kui eksin) ei ole mitte ükski isik siit neljast karistada saanud.
    Nimetan järgmised inimesed;
    - xHymerGap (elab oma viha mängijate karistamise peal välja, must mõtteviis)
    - CoolGirlCool (ähvardab mängijaid, bannib eba-advekaatselt (14 päeva max karistus, pani igavese), nõus võtma altkäe maksu (pmst corrupted), keeldub mängijatel temaga rääkimast ning toob ebasobilikud teemad avalikku chatti)
    - MagicaN2K (karistab asjade eest, mida kuulis kellegilt kes oma korda kuulis kellegilt teiselt (reeglites puudub), kõrgesti purunev ego, bannib/muteb kasutaja tunniks kui teda "lil kiddo"ks kutsutakse ning üldiselt tähelepanu puudus)
    - NinjasInMojang (ropendab/sõimab PM'is, levitab minust valelikke kuulujutte avalikus chatis)

Arzc likes this.
  2. KarlPro123

KarlPro123 Keskealine känd
    Administraator

Rääkides karistustest, siis mina ei karista tavaliselt banniga, kui inimene ropendab, vaid pigem panen vaigistuse, (kui hoiatustest ei piisa). Kui mängija jätkab helpopis või mujal reegliterikkumist, tuleb ban ka. Vahel võib tulla küll ropendamise eest ka ban, kui näiteks on mitmeid kordi ropendatud ja solvatud.
    Kuid on tihti selliseid inimesi, kes tulevad siia serverisse ja ütlevad, et see on halb server (k.a ropult öeldud solvangud serveri kohta) ja on ka neid, kes ei seleta, miks neile see server ei meeldi, vaid niisama tulevad serverit maha tegema.

Nt: "Mis te lapsed mängite seda saasta mängu" - miks ta ise siis praegu mängib, küsin ma sellepeale? Kas teatud vanuses ei ole enam lubatud minecrafti mängimine?

Helpopi reostamine ja aru pärimine on 2 erinevat asja.

Helpopi reostamine on siis, kui spammid, venitad või rikud muud sorti chati reegleid helpopi kasutades, samuti on ka keelatud ropendamine ning helpop ei ole mingi jutuvestmiskoht mängija ja meeskonna vahel - helpop on selleks, kui sul on abi vaja, või leiad reegliterikkuja, keegi on sinu maja griifinud ja võib ka küsida oma karistuste kohta.
    Kuid esimene asi, mille järgi meeskond saab kohe karistada on see, kui Te hakkate helpopis ropendama.

Noball likes this.
  3. WhaaatTheHeck

WhaaatTheHeck Kogenud känd
    Moderaator

Tood siia tõendiks nalja, mida terve server mõistis (stennuga "altkäemaksu" jutt), ja siis mõtled, miks meeskond mc liiga tõsiselt võtab.

4. SALAJANE2

SALAJANE2 Täisealine känd

sa ei saa öelda et terve server mõistis kuna mina ei taju sarkasmi nq teie minu lausetes sarkasmi ei taju lükkate kohe banni (nice try pakun altkäemaksu sulle ka pane endale ip ban saad omale lege kiti)
    + ära räägi kogu serveri eest aitäh

McRonalds likes this.
  5. WhaaatTheHeck

Moderaator

Lauses kasutatav sarkasm ei vabanda välja ropendamist/solvamist vms.

6. McRonalds

Ma arvan, et sa ei saa terve serveri eest rääkida, saan aru kui sulle võis see naljana tunduda, kuid teistele mitte.
    Küsiks sama küsimuse, mida härra trap ise küsis: "miks ei võinud see osa võtta serveri välises kohas? Miks just serveris?"

SALAJANE2 likes this.
  7. SALAJANE2

sa oled full autist nq forreal
    seletan mitte kõige teravamale pliaatsile kohe lahti mis mõtlesin
    inimene küsis serveris mis asi on xray
    Vastasin et tore asi millega saab lebolt raha
    sain mute
    preili kus te ropendamist/solvamist enda teada ei solvand kedagi ega ka ropendand
    antud karistuse pani kloun lilporo

McRonalds likes this.
  8. McRonalds

Ning altkäemaks ei olnud ainus asi, millega tegelesid :)

SALAJANE2 likes this.
  9. SALAJANE2

see coolgirlcool kes pole üldse cool tglt ta nimes mingi eksitus vmidagi
    ta tegeleb kõigega millest kasu pole vahepeal lükkab tuimalt mutesi/banne savi kas süüdi vmitte
    kui küsid talt saad vastuseks ss tegelen kui aega saab
    mida ma coolgirlcool-is positiivset v nendes kõigis 3mes leidnud olen? mitte midagi
    neis ainult negatiivsed omadused protti pannes vaatavad ka raudselt yt-s tutoriale

10. GirlyPanda

GirlyPanda Omanik
    Omanik

Hetkel pole väga mul midagi teha kuna oodatakse Timo lõppotsust jne. Seega mina ei hakka siin teemas kellegagi jagelema hetkel.

Souyi, Kimps and Noball like this.
  11. DaWinzi

DaWinzi Keskealine känd

Sellega nõustun muud ma ei komeneeri.

12. BruhBRO

BruhBRO Kogenud känd
    Legendary

UP! Ootab siiani vastust.

13. Aluzka

Aluzka Kogenud känd

ÜP!! Vastuseid ples.

14. SALAJANE2

15. McRonalds

DjCats likes this.
  16. WhaaatTheHeck

Moderaator

Oleksid sa kirjutanud vaid esimese lause, siis oleks see olnud küsimus. See, mis sina kirjutasid, oli mõnitus ehk helpop'i reostamine. Pikkuse kohta - "ups", olid mu esimene ip ban :).
    Pole midagi lubanud, see oli lihtsalt lause. Sa küsisid pointi, mu lause sõnastus ei olnud kuidagi ähvardav, pigem konkreetne.
    Kui homme on teisipäev, siis olen mina inglismaa kuninganna. Whopsie, I did it again.
    Oleks võinud sulle tõesti minu lolliks sõimamise eest panna 5h mute, seda poleks saanud sa koheselt maha osta. Next time I'll know better, thanks. Samuti ei ole kuskil kirjas, et me peame hoiatama ning ma liitusin meeskonnaga umbes sel ajal kui sa tagasi tulid, seega, kõik reeglid, mis ma tean, on "sinu ajast". :)
    Nowhere I said I was talkin' 'bout you.
    Ma olen kohustatud mängijatega suhtlema vaid siis, kui nad abi vajavad. Kui nad seda ei vaja, siis ma ei pea nendega rääkima. Antud juhul ei olnud Bruh'il abi tarvis. Eriti peale seda, kui ta mind hackeriks valesüüdistas.
    Vastasin eelnevalt.
    Milline neist sõnadest seal lauses ebasobiv oli? "Milline", "jalg" või number "kolmest"? Kui laual on neli jalga, kas ma siis ei tohi küsida "Milline jalg neljast ära murdus"?

Antud teemaga olen mina lõpetanud ning isik ei ole kandnud ära talle määratud karistust (igavene - 5 päeva, mis on ära kantud) seega ta ei tohiks saada serveris mängida.

Souyi likes this.
  17. McRonalds

Yes, yes you were talking to me.
    Sa ei pea igasse sõnumisse lisama @McRonalds kui sa kellegile vastad, ning seda sa ka ei teinud. Ma kirjutasin teatud formaadis teksti, mille sa hiljem kopeerisid.

Sa ei ütle mängijale "ära räägi minuga", see tekitab mängijas tunde, et sinuga ei tohi üldse rääkida, muidu saab karistada.

Vastus ei olnud aksepteeritav. Meeskonna omade sõnade järgi "nalja/irooniat ei loe läbi teksti"

Ära isegi ürita. Sa tead täpselt millest jutt käis, ei olnud siin teemas mitte mingisugust lauda. Väga halb üritus.
    https://i.imgur.com/MDqkmVe.png

Mis 5 päevast siin jutt on? Sa panid IP'le (mitte minule) igavese karistuse (kuigi max oli 2 nädalat, loe reegleid).
    See, et mu ISP mulle uue ruuteri saatis ei ole minu mure. ¯\_(ツ)_/¯

TanielHD, Noball and KarlPro123 like this.

Share This Page