Welcome, Külaline
Sul on vaja registreeruda, enne kui saad teha postitusi.

Kasutajanimi/E-post:

Parool

Otsi alamfoorumitest

(Täiendatud otsing)

Foorumi statistika
» Liikmeid: 131
» Viimane liige: Kerbu
» Teemasid: 51
» Foorumi postitusi: 352

Kogu statistika

Kasutajaid saidil
Saidil on praegu 32 kasutajat.
» 3 Liige(t) | 26 Külastaja(t)
Bing, Google, Yandex, karkz, LilPoro, trakats

Viimased teemad
[MEESKONNA AVALDUS] Skrol...
Foorum: Kandideerimine
Viimase postituse tegi: Skrollz
6 tundi tagasi
» Vastuseid: 19
» Vaatamisi: 356
Jumalusx Ehitajaks
Viimase postituse tegi: AreYouSure
8 tundi tagasi
» Vastuseid: 8
» Vaatamisi: 98
Soovitus foorumile
Foorum: Soovitused
Viimase postituse tegi: AreYouSure
8 tundi tagasi
» Vastuseid: 1
» Vaatamisi: 5
LilPoro valvuriks!
Viimase postituse tegi: Jax
9 tundi tagasi
» Vastuseid: 14
» Vaatamisi: 165
Reket Valvuriks
Viimase postituse tegi: Reket
9 tundi tagasi
» Vastuseid: 10
» Vaatamisi: 108
Müüa Steami kasutaja
Foorum: Ost & Müük
Viimase postituse tegi: trakats
9 tundi tagasi
» Vastuseid: 2
» Vaatamisi: 42
Müüa STEAM!
Foorum: Ost & Müük
Viimase postituse tegi: Skuppii
9 tundi tagasi
» Vaatamisi: 58
Numbrinäng - Loeme 1000n...
Foorum: Mängud
10 tundi tagasi
» Vastuseid: 27
» Vaatamisi: 160
Päästame isikuid!
Foorum: Mängud
10 tundi tagasi
» Vaatamisi: 10
SnorkleThot Valvuriks!
Viimase postituse tegi: winDymies
, 08:24 PM
» Vastuseid: 2
» Vaatamisi: 18

Tongue Soovitus foorumile
Postitanud: Camitize - 10 tundi tagasi - Foorum: Soovitused - Vastuseid (1)

Võiks teha foorumile notification koha nagu eelmises foorumis oli. Ei saa aru, kuna keegi vastab, peab taga otsima koguaeg.

Päästame isikuid!
Postitanud: Skrollz - 11 tundi tagasi - Foorum: Mängud - Vastuseid (1)

Tere,
Mäng on väga lihtne. Tuleb kirjutada kahe mängija nimi ning järgmine postitaja peab nendest ühe valima ning ise kirjutama kahe mängija nime. 

NÄIDE: Peeter/Aadu

Aadu

Kardo/Maia 

....

EskimoTimo/KarlPro123

Steam
Postitanud: Küber - , 05:20 PM - Foorum: Ost & Müük - Vastuseid pole

Mis on müügiks / mida soovite osta:  Steam kasutaja
Müügi / ostu põhjus: pole vaja lisa kasutajat.
Hind: paku hind 
Pildid (võimalusel): https://i.imgur.com/JwI9NzM.png https://i.imgur.com/a6vefs7.png

Kontakt: Velle #1241 
CSGO Vac
Borderlands 2 Game Of The Year Edition
Carx Drift Racing online
Euro Truck Simulator 2
https://i.imgur.com/olCrEye.png

AYS Unban
Postitanud: AreYouSure - , 03:06 PM - Foorum: Unban serveris - Vastuseid (3)

Karistatava (sinu) kasutajanimi serveris: AreYouSuree
Karistaja kasutajanimi serveris: Vabandage, aga ei oska öelda. Kahjuks seda ei näita kuskil.
Blokeeringu põhjus: Segasin meeskonda.
Miks peaksime teid unbannima: Mul on väga kahju, ja luban, et midagi sellist ei juhtu. Käitusin väga väga valesti.
Lisainfo: Nimelt käisin vaatamas teie uut serverit, mille käigus leidsin paar viga. Muidu on tavaliselt foorum kuhu vigadest kirjutada, kuid antud hetkel olid vead sellised, et kui neid foorumisse kirjutaks hakataks neid ära kasutama väga kurjalt. Leidsin bugi kuidas on võimalik osa asju välja saada creative mod-ist, samuti ka üks raha bug. Palusin, siis meeskonnal, et kas nad annaksid mulle kellegi kõrgema(dev, omanik) kontatki või teeksid mulle unbanni discordi serverist, kuna ise olin banned discord serverist(oleksin saanud kohe ja otse veenduda asjas). Sellejärel saatis keegi Souyi mulle kahtlase pildi kes ütles, et ta on meeskonnas, listis teda küll ei näita seega ma ei saa usaldada teda. Lisaks oli ka isiku discord(kui see oli discord) väga muundatud ja ei saanud midagi aru, ei saanud usaldada. Sellejärel saatis pildi mulle Skuppii, kuid tal oli nimeks kahtlased hiina tähed ei saanud antud isikut usaldada, ehk pani keegi sama nicki endale. Mitmed inimesed küll andsid mulle sama discordi, kuid kahtlustasin, et tegu on kokkumänguga. Seejärel küsisin pilti, et keegi meeskonnast teeks pildi isikust kus on näha KarlPro123 tagi kui ka kännuka discordi chati, member listi(full screenshot), et saaksin olla kindel. Selle põhjuseks oli pidevalt pinnitud, et räägi mulle ja ma edastan jne. Kordan, tegu oli bugidega millega saab teha väga suurt jama. Oleksin väga tänulik unbanni eest, jagaksin buge KarlPro123-le või EskimoTimo-le kes antud hetkel Juhtkonna rolli all ja saavad neid parandada. Arvan, et tegu oli suure eksitusega. 

Ma väga loodan, et siia ei kommenteeri isikud kes asjaga pole seotud. Ma toon näiteks Reketi, kes kipub alati minu teemade alla kommenteerima, kuigi ta ise pole serveris sees olnud ajal mil asi juhtus. Lisan siia alla ka pildi mille Souyi mulle saatis. Minu jaoks tundub see väga kahtlane ja discordi muutmine, ei oska hetkel öelda mis modiga tegu on keelatud. http://prntscr.com/o2w47b

SnorkleThot Valvuriks!
Postitanud: SnorkleThot - , 10:57 AM - Foorum: Kandideerimine - Vastuseid (2)

Nimi serveris: SnorkleThot
Vanus: 13
Miks peaksime Teid Kännukasse meeskonda võtma (ehitajatel vajalikud pildid oma töödest): Sest et chatis võivad asjad üsna hulluks minna ja ma olen online iga päev vähemalt 3h
Kogemused/oskused: Hetlkel puuduvad.
Kuidas toimite igapäevaselt serveris (millega tegelete, mis on eelistused jne): Hetkel olen Kännuka Kindluses tööline ja enamus ajast kaevandan.
Positiivsed/negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Valvan chatti. Olen kogenud minecrafter nii et saan teisi serveris mängijaid aidata. Negatiivsed: Pole kogu aeg online. Olen saanud ühe korra banni nii et ei ole kõige ideaalsem eeskuju.
Kas olete varem Kännukas karistada saanud? Jah, 1 kord.
Kui jah, siis mis põhjusel? Griifimine, põletasin maha maja mis oli creatives ehitatud.
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): izlicepvp@gmail.com  xd g3ner4l #0678

Tongue Aardejaht!
Postitanud: Kipto - , 09:54 AM - Foorum: Mängud - Vastuseid pole

Nii, Kui soovid OPSurvivalis endale kiiresti teenida 5 000 rahaühikut siis Otsi ülesse see koht pildi peal!
Pildi peal on ka veel üks väike Hint!

Pilt: https://imgur.com/G4VF8IR

Discord: Kipto#5782

Edu!  Big Grin

Big Grin Müüa Steami kasutaja
Postitanud: trakats - 16-06-2019, 10:18 PM - Foorum: Ost & Müük - Vastuseid (2)

Mis on müügiks / mida soovite osta: Steami Kasutaja
Müügi / ostu põhjus: Ei kasuta enam
Hind: Olen avatud pakkumistele, privaatsõnumite teel ja discordi
Pildid (võimalusel): 1) https://imgur.com/hWOpJtt             
                            2) https://imgur.com/HWhFWGe
Kontakt:                 
https://steamcommunity.com/id/keeksid/
Discord: Trakats#0165

Info: Konto esimene omanik. Osadel mängudele ka DLC-d juurde ostetud!  Smile

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

HolyPoison Korrahaidjaks
Postitanud: HolyPoison - 16-06-2019, 09:41 PM - Foorum: Kandideerimine - Vastuseid (1)

Formaat:

Nimi serveris: HolyPoison
Vanus: 22.a (17.06 saan 23)
Miks peaksime Teid Kännukasse meeskonda võtma (ehitajatel vajalikud pildid oma töödest):  Ma julgen end pakkuda sellele ametikohale, kuna ma oskan hinnata karistusmäära antud rikkumiste eest, kui/millise mängija korda saadab. Kännuka meeskonna kanalites äkki tuleb ette jutte süsteemi tõrgetest? Siis ma oskaks äkki parandavaid märke sellel teemal anda. Oskan hästi säilitada külma närvi. Aga ka mina olen inimene! Mina pean end niiöelda aktiivseks inimeseks: Käin tööl, nagu iga teine normaalne inimene. Seega oma päevast umbes kaks tundi sees olemine on ju okei?
Kogemused/oskused: Protecti oskan panna, vajalikud ja ebavajalikud flagid on teada. Karistust oskan panna (Selle tõin välja, kuna on paljusid, kes ei oska. Näiteks ajalise bänni pannes kasutatakse /ban nimi aeg põhjus aga õigesti oleks /tempban nimi aeg põhjus). Kogemusteks: Olen olnud omanik serveril (mitte just Kännukas). Pluginate poolest oskan mingil määral nendega tegeleda. 
Kuidas toimite igapäevaselt serveris (millega tegelete, mis on eelistused jne): Hetkel, kui ma ei ole meeskonnas, siis ma ehitan vaikselt ja üksida enda asju, jälgin samal ajal chatti. Kui ma leian, et midagi, mis mind puudutaks, siis vastan, või kui näen, et abi palutakse ja keegi neile ei vasta või saavad vale vastuse, siis ma katsun ise selle õigeks muuta.
Positiivsed/negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Hea emakeele oskus ja abivalmis. Negatiivsete alla mainiks, et mulle meeldib palju vaielda, võin vahest olla liiga otsekohene.
Kas olete varem Kännukas karistada saanud? Täpselt kohe ei meenugi. Aga kui siiski, siis olen ma oma hea maine ammu taastanud ja õppinud, sest rohkem ei ole saanud karistada ju.
Kui jah, siis mis põhjusel? Vastus seisneb eelmises küsimuses.
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): HolyPoison#0496

Soovitused v.1 - Factions
Postitanud: Reket - 16-06-2019, 09:18 PM - Foorum: Soovitused - Vastuseid (1)

✦ Olen siin, et edastada enda soovitused tulevase factions serveri kohta.

›› Lisada erinevate käskluste voucherid mida saab aktiveerida parema hiire klikiga.
Käsklused aktiveeriks igaveseks
› Käsklused : 
/workbench 
/enderchest 
/nick 
/hat 
/feed 
/heal 
/ci 

›› Lisada ühe erilise kiti voucher mida saab aktiveerida parema hiire klikiga.
Kit Voucher on ühekordseks kasutamiseks.
Kit sisaldaks kõrgemaid enchant leveleid kui enchantides saab ja custom enchante.
› Kit :  
/kit GOD

›› Lisada erinevad tagid mida saab erinevaid asju tehes.
Tag lisandub mingi ülesande lõpetamisel.
Näide : 50 killi sooritanud mängijale lisandub tag Killer
Tage saab maha võtta ja vahetada käsklusega /tags
› Tagid :
Vibumees - 2500 mobi tapmisel
Rüütel - 100 mängija tapmisel
Surematu - enderdragoni tapmisel
Rändur - 10000 ploki läbimisel
› Hetkel ei tulnud rohkem mõtteid

Wink Müüa STEAM!
Postitanud: Camitize - 16-06-2019, 08:17 PM - Foorum: Ost & Müük - Vastuseid (1)

Mis on müügiks / mida soovite osta: Steam Kasutaja
Müügi / ostu põhjus: Ei soovi enam kasutada.

Hind: Paku ise hind!
Pildid (võimalusel): 

Kontakt:
https://steamcommunity.com/id/Camitize/
Discord: Camitize#7018
[Pilt: 2312.PNG]

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)