• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
badday Valvuriks?
Thumbs Up 
Nimi serveris:badday (nickname Lepp)
Vanus:15
Miks peaksime Teid Kännukasse meeskonda võtma (ehitajatel vajalikud pildid oma töödest): Peaksite mind meeskonda võtma kuna olen hiljuti hakanud väga tihti mängima, olen peaaegu koguaeg sees, mind ei pruugita chatis näha, kuna ma ei võta osa "lambi juttudest" aka mis ilm on jne.
Kogemused/oskused:Kogemusi mul eriti ei ole, kuna pole kunagi ühegi serveri meeskonnas olnud, aga olen väga palju õppinud oma vennalt, kes oli aastaid tagasi ühe minecrafti serveri moderaator. Oskan inimestele aru pähe panna, oskan vajalikul ajal asjad klaarida, oskan olla karm, aga õiglane.
Kuidas toimite igapäevaselt serveris (millega tegelete, mis on eelistused jne):Peamiselt tegelen serveris ehitamisega, kuna peale reseti olen mänginud umbes 7h. Minu eelistused oleksid, et inimesed saaksid üksmeelselt mängida, minu vend kasutas väljendit "see pole sõjaväljak, vaid minecraft", kui inimesed hakkasid chatis "kaklema".
Positiivsed/negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):Positiivseteks külgedeks võiksin märkida, et olen suhteliselt aktiivne, jälgin chati, aga eriti rääkimisest osa ei võta, kuna tavaliselt ei taheta kõigi arvamust teada.Ma olen ka mõistev, arusaadav, sõbralik, abivalmis, kui keegi seda vajab.
Negatiivseteks omadusteks tooksin välja otsekohesuse(ütlen vahel nii nagu on, mitte läbi lillede), vahel kiired raevuhood(kui keegi mind nii välja vihastab, ohohhooo)
Kas olete varem Kännukas karistada saanud? Võibolla
Kui jah, siis mis põhjusel? Ma ei ole kindel, aga olen võibolla, aastaid tagasi, saanud mute või hoiatuse.
Kontakt (vajalik discordi olemasolu):badday#2117, võin anda ka meeskonnale oma Messegeri
  Vasta
Ei ole nainud. Vastu.
  Vasta
Pole kahjuks serveris näinud seega vastu.
  Vasta
Ei ole näinud jah, vastu.
[Pilt: tumblr_piclu081Kb1wetpooo3_500.gif]
  Vasta
Ei ole kohanud, vastu.
  Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne