• 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meisterkardin kandideerib valvuriks
Nimi serveris:  Meisterkardin
Vanus:  16
Miks peaksime Teid Kännukasse meeskonda võtma (ehitajatel vajalikud pildid oma töödest):  Olen alati olnud aktiivne liige (eriti viimasel ajal), olen tegelikult mänginud serveris üsna kaua, aga arvan, et uuemad liikmed ei mäleta mind ega mu eelmist kasutajat.. PS: eelmine kasutajanimi oli Lilla420
Kogemused/oskused: Omanud ka oma minecarfti serverit, mis küll läks peale lühikest aega kinni, sest ei olnud raha,millega hosti eest maksta :D. Minecrafti olen kokku mänginud juba pea, et 10 aastat sellepärast pole meeskonna kohustused ka sugugi uus ja võõras teema. Kindlasti olen ka eelnevalt olnud paaris teises välismaa serveris meeskonnas tänu minu heale inglise keele oskusele.
Kuidas toimite igapäevaselt serveris (millega tegelete, mis on eelistused jne): Enamuse ajast sellest paarist aastast kännuka serveris olen toimetanud survivalis, kuid olen ka eelnevalt mänginud factionit.. Olen sees keskmiselt 2-5h päevas (hommikul kiikan sisse ja õhtuti olen ka olemas, sest päeval tuleb ometigi väljas käia)
Positiivsed/negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
 Postiivsed: Kannatlik, hea suhtleja, abivalmis, rahulik ning kõik, mis saab alustatud, saab ka lõpule viidud.
Negatiivsed: Vahepeal on perioode, kus paar päeva sisse ei jõua tuldud seoses kohustustega päriselus.
Halb ehitusoskus

Kas olete varem Kännukas karistada saanud?: Jah, poolteist aastat tagasi.
Kui jah, siis mis põhjusel?: Venitamine
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord on Lenner #2211.
  Vasta
Poolt! Väga abivalmis ja sõbralik.
  Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne