• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KakuStar unban avaldus
Karistatava (sinu) kasutajanimi serveris: KakuStar

Karistaja kasutajanimi serveris: Stoolen

Blokeeringu põhjus: Griif ja teadlikult lagi tekitamine

Miks peaksime teid unbannima: Jah ma küll griifisin ta tuba meie ühises majas nalja pärast kuna ta on mu vana klassivend, kuid teadlikult lagi ma ei tekitanud, minul ei olnud mingit lagi ja seetõttu ma ei oleks arvanud, et ka temal oleks seal toas lag. Arvan, et minu karistust peaks lühendama, sest teistele mängijatele ma meelega lagi ei põhjustanud.

Lisainfo: Olen olnud natuke kuri Stooleni vastu, võtan kõik omaks, kuid see on vaid sellepärast, et tean teda juba varasemalt. Tahaksin südamest vabandada Stooleni ees ja ma ei mõelnud talle öeldud asju tõsiselt. Samas arvan ka, et Stoolen ei oleks pidanud mind bannima, kuna tegu on tuttavatega ja tema oli ise selle situatsiooniga seotud. Temal võisid tekkida kättemaksu tunded või muud tunded ja sellepärast mulle panna pikema karistus.
  Vasta
Ma karistan kõiki mängijaid võrdselt, olgu nad mulle nii lähedased, kui võimalik. 

Aitäh vabanduse eest.

Enne kui midagi kahtlast teha plaanid, soovitan tutvuda reeglitega ja seda nende järgi teha. 

Ei tohi kahjustada teiste alasid. (ehitisi lõhkuda, veega / laavaga üle ujutada jne) (isegi kui need on kaitsmata) Reegel kehtib isegi siis, kui mängija on alas lisatud. (Mida rohkem kahju, seda pikem karistus). End ja nether maailmas protte ei panda ning nendes maailmades griifimisi ei rollbackita! v.a factions

(Karistus – 3 päeva kuni 2 kuud banni)

Ebaviisakate / ebasobilike asjade ehitamine (reostavad, läägi tekitavad, suguelundid, haakristid ja muud ropud ehitised) on keelatud.

(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)
  Vasta
Olen su situationiga tutvunud. Stoolen halastas sulle. Oleks keegi teine pannud sulle banni, oleks nad karmimalt karistanud.
[Pilt: tumblr_piclu081Kb1wetpooo3_500.gif]
  Vasta
Samas arvan ka, et Stoolen ei oleks pidanud mind bannima, kuna tegu on tuttavatega

^^ sellist tegevust kännukas ei toimu ega tolereerita. Kõik on võrdsed, vahet pole, kas mängija on su irl irl armastus, õde/vend, sõber või vihavaenlane.
  Vasta
(10.07.2019, 12:23)WhaaatTheHeck Kirjutas: Samas arvan ka, et Stoolen ei oleks pidanud mind bannima, kuna tegu on tuttavatega

^^ sellist tegevust kännukas ei toimu ega tolereerita. Kõik on võrdsed, vahet pole, kas mängija on su irl irl armastus, õde/vend, sõber või vihavaenlane.

Sa ei saanud mu mõttest ilmselt aru. Stoolen poleks pidand mind bannima kuna tema oli see osaline kellele griifi põhjustati, mistõttu teda võisid valdada muud tunded ja panna pikem karistus mulle. Stoolen oleks pidand teist moderaatorit teavitama olukorrast ja tema oleks pidand olukorra üle vaatama ja õiglaselt tegutsema.
  Vasta
Kuna teise ala griifimine (ka siis, kui oled alasse lisatud) on keelatud, siis Stoolenil oli täielik õigus sind karistada. Juhul kui Stoolen olekski kellegi teise kutsunud, oleksid sa nagunii karistada saanud. Iseasi see, kas leebemalt, sama karmilt, või karmimalt.
Elu on kord selline ...
  Vasta

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne