• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi reeglid
#1
- Heakskiidetud EskimoTimo, GirlyPanda ja KarlPro123 poolt.


Ebaviisakate, solvavate, keelatud sisuga (kasuteenitavaid, serveri reeglivastaseid, muid programme sisaldava või riigi seadustega keelatud) lehekülgede ja postituste jagamine on keelatud.
(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)

Paroolide ja muude andmete jagamine on rangelt keelatud!
(Karistus – autaseme eemaldamine / igavene ban)

Foorumi kokku jooksutamine või muu kahjustamine on rangelt keelatud.
(Karistus – 2 nädalat banni kuni eluaegne ban)


Ei tohi ära kasutada foorumi vigu (bug’e, glitch’e) endale kasu saamiseks (nt teisete kasutajatesse sisselogimine). Vea leidmisel teavitada meeskonda või juhtkonda. Vea varjamise eest on õigus meeskonnal mängijat karistada, isegi kui on tehtud nalja.
(Karistus – 2 nädalat banni kuni eluaegne ban)


 Keelatud on kasutada ebasobivaid kasutajanimesid, ropud, venitatud (üle 6 tähemärgi pikk), visuaalselt häirivaid, rasistlikuid (nt. pigid, mustad, orjad, pilusilmad jne), (oleneb lause sisust) chatti reostavaid (üle 15 tähemärgi), igal moel provotseerivad (poliitilised kallutused, kellegi teise kasutajanimega seotud, (ähvardavaid ja vägivaldseid jms.). Solvavate kasutajanimede nick'id sisaldavad kellegi teise kasutajale suunatud sõnumit. Visuaalselt häirivate kasutajanimede nick'id on nimed, milles on kasutatud alakriipsu (rohkem, kui 2 tähemärki), mahakriipsu (rohkem, kui 2 tähemärki), segane (ing' obfuscated ehk &k formaati). Reeglitest erandit ei ole!
(Karistus – kasutaja keelustamine foorumist)

Reklaamimine on keelatud (ka serverite nimede mainimine). Hypixeli ja Mineplexi mainimine on lubatud, sest need on ühed suurimad serverid minecraftis. Servereid, mis on suletud, võib mainida.
(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)

Kirjakastis on keelatud liigselt venitada ja kasutada suuri tähemärke (piisavalt, et kedagi häirima hakkab), kirjakasti reostada suvaliste tähtede / numbritega, sarnaste tekstidega jms. Samuti on keelatud kasutada halva tähendusega ikoone ja märke.
(Karistus - hoiatus kuni 2 päeva mute)

Ei tohi proovida teiste kasutajaga sisse logida.
(Karistus – IP ban)

Ei tohi laimata, möliseda, sõimata, norida, mõnitada, ropendada, vanduda, valetada, lunida, provotseerida ja kiusata. Keelatud on ka ebasobilikud lühendid nagu näiteks: ***, mv, wtf, ffs. Vandumise eest ei karistata, kui vandumissõnu ülemäära ei kasutata (krt, kurat jne). Keelatud on ka roppustele viitamine. (tärnide kasutamine). Kui juhtub, et lipsab kirja kogemata roppsõna, siis selle-eest meeskond ei hoiata/karista. Kui ropendamine läheb liigseks, siis võite astuda vastamisi banniga.
(Karistus – hoiatus kuni 1 nädal banni)

Ei tohi teisi ähvardada, käsutada ega muud sellist.
(Karistus – hoiatus kuni 1 nädal banni)


Ebasobiliku teema arutamine, algatamine on foorumis keelatud. (tubaka, alkoholi ja muude sõltuvust tekitavate, tervist kahjustavate, vanusepiiranguga toodete reklaamimine jms.) Hoiame tervist, mitte ei kahjusta seda.
(Karistus - 3 päeva mute kuni 7 päeva banni)

Loogilise sisuta teemade (k.a postcount) tegemine on keelatud. Samuti kuulub selle reegli alla tühiste või ebavajalike postituste saatmise eest teiste kasutajate teemade alla.

NB 1

Meeskonna liikme puudumisel ja ebasobilike sõnade nägemisel tuleb kutsuda isik korrale. Ootame mängijatelt eetilist ja moraalset suhtumist. Igasugune viisakas käitumine on eeskujulik teistele mängijatele!

NB 2

Kui reeglis on mainimata kindel asi siis otsustab asjast teadlik olev meeskonna liige, kas see läheb reeglitega vastuollu. (nt. Chati reostamine, ebasobivad nimed jne.)
Samuti otsustab foorumis olev meeskonna liige ühe või teise nime üle kui peaks olema ebasobivat sisu sisaldav.
Vajadusel on meeskonna liikmel täielik õigus isikut karistada!

NB 3

Kui luubi alla sattunud kasutaja on eelnevalt karistada saanud, ja tema käitumine või muu selline pole paranenud, on õigus karistada kasutajat vajadusel kauemaks kui reegel ette näeb!

NB 4
Ka igasuguste roppuste viisakamad ja ''leebemad'' versioonid on keelatud.
Nt. noku, tussu, tillu jms.


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne