• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-
Heart 
Karistatava (sinu) kasutajanimi discordis: Küberkiusaja#1241
Karistaja kasutajanimi discordis: ???
Blokeeringu põhjus: https://i.imgur.com/4ul4gWb.png
Miks peaksime teid unbannima: kuna kohe on möödumas kaks kuud ja olen enda käitumist muutnud soovin unbani ma tänan, teie server on väga hea, sario on tore mees ja audi 80 on koige oigem auto.
Lisainfo: sa oled nagu devil nagu kuus-kuus-kuus 

1.14.2 algus cmon
15. juuni saad unbanni. Smile
[Pilt: giphy.gif]
Olen ausalt öeldes vastu järgnevalt antud punktide näol -
- Sõimamine, solvamine ja mu sellise tegevuse toime panek enda discord altide kasutajate näol voice kanalites.
- Kõnedes reklaaminud ka ApolloBstr serverit
[Pilt: tumblr_otu25cg1GH1uj7diuo1_500.gif]
[Pilt: 2JNyr0X.gif]
(13.06.2019, 21:37)Nublufy Kirjutas: Olen ausalt öeldes vastu järgnevalt antud punktide näol -
- Sõimamine, solvamine ja mu sellise tegevuse toime panek enda discord altide kasutajate näol voice kanalites.
- Kõnedes reklaaminud ka ApolloBstr serverit

Ära mähi oma sõimamisega.
Pole sinuga korralikult kõneski olnud ja juba mähid, max pool tundi kokku sinuga kones olnud, viimati kui altiga sees kaisin tahtsin irl tuttavaga raakida, teie aga surusite ennast voice kanalitesse ja ei lasknud raakidagi, tahelepanuvajadus.
Siiski reeglite rikkumine ja sinu tagasi tulek on kindlalt sinu uus plaan trollamiseks serveris.
[Pilt: tumblr_otu25cg1GH1uj7diuo1_500.gif]
[Pilt: 2JNyr0X.gif]
(14.06.2019, 13:40)Nublufy Kirjutas: Siiski reeglite rikkumine ja sinu tagasi tulek on kindlalt sinu uus plaan trollamiseks serveris.

'kindlalt sinu uus plaan'  - väga aus, palun mõtle enda asju ja mina mõtlen enda asju, ära mõtle teiste eest, räägime ehk sellest ka, et mitme kasutajaga sina peaksid siit foorumis/serverist/discordist banned olema? Ära tule ütlema, et sina täiesti puhas oled.
Pole siiani unbani tulnud, millest viivitus?
https://i.imgur.com/4OOLCNc.png

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne