• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SnorkleThot Valvuriks!
Nimi serveris: SnorkleThot
Vanus: 13
Miks peaksime Teid Kännukasse meeskonda võtma (ehitajatel vajalikud pildid oma töödest): Sest et chatis võivad asjad üsna hulluks minna ja ma olen online iga päev vähemalt 3h
Kogemused/oskused: Hetlkel puuduvad.
Kuidas toimite igapäevaselt serveris (millega tegelete, mis on eelistused jne): Hetkel olen Kännuka Kindluses tööline ja enamus ajast kaevandan.
Positiivsed/negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Valvan chatti. Olen kogenud minecrafter nii et saan teisi serveris mängijaid aidata. Negatiivsed: Pole kogu aeg online. Olen saanud ühe korra banni nii et ei ole kõige ideaalsem eeskuju.
Kas olete varem Kännukas karistada saanud? Jah, 1 kord.
Kui jah, siis mis põhjusel? Griifimine, põletasin maha maja mis oli creatives ehitatud.
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): izlicepvp@gmail.com  xd g3ner4l #0678

Pole varem serveris kohanud, avaldus pole piisav ja eelnevad kogemused puuduvad.
Positiivsed ja negatiivsed puuduvad, emakeele oskus natukene vilets (kirjavahemärgid)
Vastu
[Pilt: tumblr_otu25cg1GH1uj7diuo1_500.gif]
[Pilt: 2JNyr0X.gif]
Serveris vähe näinud, avaldus lühike, kirjavigu palju.

Vastu!
[Pilt: tumblr_piclu081Kb1wetpooo3_500.gif]
Pole serveris näinud, Vastu.
Vastu, pole serveris näinud, esineb kirjavigu, avaldus lühike. :<
Vastu, said täna 1h mute venitamise tõttu ja tõid põhjuseks, et sa ei teadnud, et seda ei või teha. Meeskonna liikmeks kandideerija võiks ikka reegleid teada. Ennem reostasid chatti ja capsisid ka natuke.
poolt
Lukku, ebasobiv kandidaat.
[Pilt: giphy.gif]

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne