• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dweger
Süüdistaja (sinu) kasutajanimi: Jax#6184
Süüdistatava kasutajanimi: Dweger (Sain discordist banni, ilma dynota mis tähendab, et seda pole karistustes näha ning st pole ma 100% kindel, et see tema). Vabandused, kui panin mööda, aga hetkel kahtlustan siiski teda.
Reegel, mida rikkus: Isik vihkab mind ning pani mulle igavese banni. Minu teada oma meelestatuse järgi karistuse valimine on keelatud.
Tõestusmaterjal (pildid vms): Enderflake kirjutas mingi ettepaneku ning karl kirjutas seepeale: ettepanek vastu voetud ettepanek taide viidud..
Motlesin, et teeks pulli ja kirjutasin: Känd igaveseks kinni KarlPro123 - ettepanek vastu voetud ettepanek taide viidud.
Ilmselgelt oli see naljaga, isegi 7 aastane poisike saaks sellest aru, kuid kahjuks antud isikul pole huumorisoont.
KarlPro123 tegi kyll unbanni, kuid dwegeri dynota mute kestab siiani. 

Lisa info: Isik ei tea reegleid ning keelas kasutada lmao-d, õnneks päästis Karl mind taas.
J҉a҉x҉S҉u҉r҉f҉9҉9҉
(20.06.2019, 22:26)Jax Kirjutas: Süüdistaja (sinu) kasutajanimi: Jax#6184
Süüdistatava kasutajanimi: Dweger (Sain discordist banni, ilma dynota mis tähendab, et seda pole karistustes näha ning st pole ma 100% kindel, et see tema). Info edastas mulle salajane isik.
Reegel, mida rikkus:
KarlPro123 tegi kyll unbanni, kuid dwegeri dynota mute kestab siiani. 

Lisa info: Isik ei tea reegleid ning keelas kasutada lmao-d, õnneks päästis Karl mind taas.

Keelas kasutada lmao-d?? Nalja tegemise eest discordist banni, kas see veits imelik ei ole? Dynota bannimine ei tohiks olla isegi võimalus meeskonnale. Karl, küsimus Sulle, miks on sellised isikud, kellel pole külma närvi ega midagi, meeskonnas?
[Pilt: Camitize.jpg]
mind banniti ka ilmo dynota, lopuks pohjust ei teagi ja ilmselt pean hakkama altidega discordis käima, sest unbani ei julge keegi teha, bannimiseks oli julgust küll ja veel.
Ma ise saan aru, et tegu võib naljaga olla aga see on veits üle piiri minu arust. Ma ei usu, et Dweger vihkab sind.
[Pilt: tumblr_piclu081Kb1wetpooo3_500.gif]
sama siin

pandi mingi paar kuud tagasi 2 korda ilma dynota mutei ja kestvuse aega ka ei antud

t                                            e                                                                  r                    e  

send nudes
Teema aegunud, JaxSurf99 discordis unbanned, log'ides pole vastavat tõestust. Lukku.

Alamfoorumi hüpe:

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne