• 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serveris kehtivad reeglid
#1
Exclamation 
- Heakskiidetud EskimoTimo, GirlyPanda ja KarlPro123 poolt.


- Topelt kasutajaga karistatakse ainult siis, kui ühel kasutajatest on aktiivne karistus, (isegi mute korral).

(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)

- Teiste mängijate luuramine, nende juures asjade maha panemine, trollimine või muu segamine on keelatud! v.a factions
(Karistus - hoiatus kuni 3 päeva ban)

- Ebaviisakate / ebasobilike asjade ehitamine (reostavad, läägi tekitavad, suguelundid, haakristid ja muud ropud ehitised) on keelatud.
(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)

- Ebaviisakate, solvavate, keelatud sisuga (kasuteenitavaid, serveri reeglivastaseid, muid programme sisaldava või riigi seadustega keelatud) lehekülgede ja postituste jagamine on keelatud.
(Karistus - rangi kaotamine kuni igavene ban)

- Maailma rüüstamine on keelatud (metsade põlema panemine, suvaliselt blockide maha asetamine jms) v.a factions, kuid siiski suvaline reostamine keelatud
(Karistus - hoiatus kuni 1 nädal ban)

- Paroolide ja muude andmete jagamine on rangelt keelatud!
(Karistus – autaseme eemaldamine / igavene ban)

- Ei tohi teha oma ala või ehitada teise mängija alale lähemale kui 20 plokki. Seda juhul, kui kõrvaloleva ala omanik seda lubanud ei ole. Kui tuleb siiski ette, et keegi teeb oma ala kellegi teise alale lähemale, kui 20 plokki ja üks ala omanikest sellega ei nõustu, siis peab see mängija oma ala ja ehitised eemaldama. Lahkub see, kes viimasena saabus. v.a factions
(Karistus – ala ja ehitiste kustutamine)

AFK ja läägi tekitavate masinate tegemine on keelatud!
(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)

Avalik perepoliitika (mängusisesed emad/isad/lapsed/abikaasad jne) on keelatud.
(Karistus – 1 päev banni kuni 2 päeva mute)

Ei tohi kahjustada teiste alasid. (ehitisi lõhkuda, veega / laavaga üle ujutada jne) (isegi kui need on kaitsmata) Reegel kehtib isegi siis, kui mängija on alas lisatud. (Mida rohkem kahju, seda pikem karistus). End ja nether maailmas protte ei panda ning nendes maailmades griifimisi ei rollbackita! v.a factions
(Karistus – 3 päeva kuni 2 kuud banni)

Serveri kokku jooksutamine või muu kahjustamine on rangelt keelatud.
(Karistus – 2 nädalat banni kuni eluaegne ban)

Keelatud on kasutada või maha panna barrier blocke. Samuti ei tohi maha panna command blocke (kuigi neid ei saa kasutada).
(Karistus – esemete eemaldamine, vastavalt valikule karistus)

Ei tohi ära kasutada mängu vigu (bug’e, glitch’e) ega läägi endale kasu saamiseks (nt asjade kahekordistamine). Vea leidmisel teavitada meeskonda või juhtkonda. Vea varjamise eest on õigus meeskonnal mängijat karistada, isegi kui on tehtud nalja.
(Karistus – rangi kaotamine kuni 2 nädalat banni)

Mängijatele kuuluvate loomade tapmine on keelatud.
(Karistus – hoiatus kuni 1 päev ban)

Igasugune varastamine on keelatud. v.a factions
(Karistus – peab andma asjad kuhjaga tagasi kuni 1 nädal banni)

Serveris on keelatud kasutada ebasobivaid kasutajanimesid, ropud, venitatud (üle 3 tähemärgi pikk), visuaalselt häirivaid, rasistlikuid (nt. pigid, mustad, orjad, pilusilmad jne), (oleneb lause sisust) ,chatti reostavaid (üle 15 tähemärgi), igal moel provotseerivad (poliitilised kallutused, kellegi teise kasutajanimega seotud, (ähvardavaid ja vägivaldseid jms.). Solvavate kasutajanimede nick'id sisaldavad kellegi teise mängijale suunatud sõnumit. Visuaalselt häirivate kasutajanimede nick'id on nimed, milles on kasutatud alakriipsu (rohkem, kui 2 tähemärki), mahakriipsu (rohkem, kui 2 tähemärki), segane (ing' obfuscated ehk &k formaati). Reeglitest erandit ei ole!
(Karistus – nicki eemaldamine, kui väga palju rikkuda, siis võib eraldi ka õiguse eemaldada / kuni 2 nädalat banni)

Ei tohi kasutada skin'e mis on paljastavad või muul moel roppusi sisaldavad, sinna alla käivad ka natsismiga seotud skinnid.
(Karistus – hoiatus kuni igavene ban)


Reklaamimine on keelatud (ka serverite nimede mainimine). Hypixeli ja Mineplexi mainimine on lubatud, sest need on ühed suurimad serverid minecraftis. Servereid, mis on suletud, võib mainida.
(Karistus - hoiatus kuni igavene ban)

Kirjakastis on keelatud liigselt venitada ja kasutada suuri tähemärke (piisavalt, et kedagi häirima hakkab), kirjakasti reostada suvaliste tähtede / numbritega, sarnaste tekstidega jms. Samuti on keelatud kasutada halva tähendusega ikoone ja märke. Keelatud on kasutada programme, mis muudavad sinu kirjutatud teksti fonti.
(Karistus - hoiatus kuni 2 päeva mute)

Serveris on keelatud abistavate programmide kasutamine, mis hõlbustab mängimist ja annab eelise teiste mängijate suhtes. Erandiks on ainult creatives lõhkumiseks mõeldud hõlbustavad programmid.
(Karistus – 2 nädalat banni kuni igavene IP-ban)


Ei tohi proovida teiste kasutajaga sisse logida.
(Karistus – IP ban)

Ei tohi laimata, möliseda, sõimata, norida, mõnitada, ropendada, vanduda, valetada, lunida, provotseerida ja kiusata. Keelatud on ka ebasobilikud lühendid nagu näiteks: ***, mv, wtf, ffs. Vandumise eest ei karistata, kui vandumissõnu ülemäära ei kasutata (krt, kurat jne). Keelatud on ka roppustele viitamine. (tärnide kasutamine). Kui juhtub, et lipsab kirja kogemata roppsõna, siis selle-eest meeskond ei hoiata/karista. Kui ropendamine läheb liigseks, siis võite astuda vastamisi vaigistustega.
(Karistus – hoiatus kuni 1 nädal banni)

Ei tohi teisi ähvardada, käsutada ega muud sellist.
(Karistus – hoiatus kuni 1 nädal banni)

Ei tohi teiste aladel omaniku loata viibida. v.a factions
(Karistus – hoiatus kuni 3 päeva banni)

Spawni ega selle ümbrust ei tohi koledaks muuta – koledaid maju ehitada, suvaliselt blokke hävitada/maha panna, torne ehitada jne.
(Karistus – hoiatus kuni 2 nädalat banni)

Ei tohi teisi mängijaid PVP alale teleportida. v.a factions
(Karistus – hoiatus kuni 1 nädal banni)

1 VS 1 vahele segamine ei tohi olla reeglitevastane, kui antud PVP areen ei ole spetsiaalselt 1 VS 1 jaoks mõeldud.
(Karistus – hoiatus kuni 2 päeva banni)

Ei tohi luua lõkse ega muid trappe (lava trapid, teleport trapid, uputamine jne) v.a factions
(Karistus - hoiatus kuni 2 nädalat banni)

Ei tohi teisi mängijaid kiusata, trollida ega muud sellist. v.a factions
(Karistus – hoiatus kuni 1 nädal banni)

Helpop'i reostamine ja põhjuseta kasutamine on keelatud (k.a ebavajalikude ja sisuta tekstide saatmine jms), kasutada vaid abi küsimiseks, ala palumiseks, vea teatamiseks, reeglirikkujast teatamiseks jms.
(Karistus - hoiatus kuni 14 päeva banni)

Kitpvp's mapi äärele minemine ja seal campimine keelatud. Samuti ei tohi mapist välja "glitchida" ja kui leiate koha, kust välja saab, teatage sellest meeskonnale!
(Karistus - hoiatus kuni 1 päev banni)

Meeskonna põhjuseta segamine, töö takistamine või aja raiskamine on keelatud. (Töö takistamise alla läheb nt. end asjasse segamine mis ei puuduta sind mingil viisil, valetamine, et omad abistavaid programme jms.)
(Karistus - hoiatus kuni 3 päeva banni)

Keelatud on ehitada farme mis sisaldavad rohkem kui 60 spawnerit,
(järgmised 60 spawnerit võivad olla alles 160 ploki kaugusel), farmi omajatele antakse 10-15 min pärast sisselogimist, et eemaldada üleliigsed spawnerid, vastasel juhul järgneb karistus.
(Karistus – üleliigsetest spawneritest ilma jäämine kuni 14 päeva banni)


Ebasobiliku teema arutamine, algatamine on serveris / foorumis keelatud. (tubaka, alkoholi ja muude sõltuvust tekitavate, tervist kahjustavate, vanusepiiranguga toodete reklaamimine jms.) Hoiame tervist, mitte ei kahjusta seda.
(Karistus - 3 päeva mute kuni 7 päeva banni)

Factions kui ka mujal mängumoodides spawnis (ehk pvp-st vabal alal) teise mängija seinade sisse lükkamine / õngega tõmbamine / lükkamine jms on keelatud (läheb ka trollimise alla).
(Karistus - hoiatus kuni 3 päeva banni)


NB 1

Meeskonna liikme puudumisel ja ebasobilike sõnade nägemisel tuleb kutsuda kaasmängija korrale. Serveri juhtkond ootab mängijatelt eetilist ja moraalset suhtumist. Igasugune viisakas käitumine on eeskujulik teistele mängijatele!

NB 2

Kui reeglis on mainimata kindel asi siis otsustab asjast teadlik olev meeskonna liige, kas see läheb reeglitega vastuollu. (nt. Chati reostamine, ebasobivad nimed jne.)
Samuti otsustab serveris olev meeskonna liige ühe või teise nime / nickname (hüüdnime) üle kui peaks olema ebasobivat sisu sisaldav.
Vajadusel on meeskonna liikmel täielik õigus nimi resetida või isikut karistada!

NB 3

Kui luubi alla sattunud mängija on eelnevalt karistada saanud, ja tema käitumine või muu selline pole paranenud, on õigus karistada mängijat vajadusel kauemaks kui reegel ette näeb!

NB 4
Ka igasuguste roppuste viisakamad ja ''leebemad'' versioonid on keelatud.
Nt. noku, tussu, tillu jms.


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne