Kandideerimine TheXepro

Topic created · 8 Posts · 89 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: TheXepro
    Discord:tussumees#2021
    Vanus (vähemalt 15!):17
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Puudub täielikult
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Olen suur pvpfänn ja olen üks suur ärimees.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Ja. Mõni admin võiks parem olla, ei maini nimesi.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Eesti server, Serveri nimi on kännukas ja see meenutab mulle puid kohe.
    Negatiivsed: Adminid on mõnikord kurjad, liiga palju trollereid
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Kunagi ammu vist ja sain
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Mdea hakkisin naljapärast
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ei oska öelda, arvan et tegu võib olla kuni 20-30 tunniga nädalas. Olen nv rohkem aktiivne, kuna siis on rohkem tegevust.

• Poolt 100%, kunagi tegime temaga krüptoäri, samuti aitas ta mul sitadupemist omandada.

• This post is deleted!
  • This post is deleted!
  • Hallo, kas adminid ka vaatavad seda või mitte?

• @thexepro ütles Kandideerimine TheXepro:

Teie mängusisene kasutajanimi: TheXepro
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Puudub täielikult
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Olen suur pvpfänn ja olen üks suur ärimees.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Ja. Mõni admin võiks parem olla, ei maini nimesi.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Olen kova, meeldivad naised
    Negatiivsed: Olen toxic ja nata mitte tore
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ei oska öelda, arvan et tegu võib olla kuni 20-30 tunniga nädalas. Olen nv rohkem aktiivne, kuna siis on rohkem tegevust.

• ^^ up keep

• @thexepro Jah.

• Avaldus on ilmselgelt naljaga tehtud. Oma positiivsete ja negatiivsete punktide juures tood välja, et oled Eesti server, nimeks on sul Kännukas ja sulle meenuvad koheselt puud?
    • Mänguaeg on ainult 3 tundi ja 9 minutit, arvatavasti pool sellest ajast oled rikkunud reegleid ja näidanud teistele oma sõnavara rohkust. https://imgur.com/a/OWmm3Ub
    • Avaldus on üleüldiselt lühike, postitus pole veel kaks päeva üleval olnudki aga sina juba kibeled meeskonna üle. Kahtlen, et sul on olemas piisavalt külm närv, mis on nõutud meie meeskonda kandideerimisel.

Meeskonda saamiseks pead sa läbima pika arenemistee.

Lukku ja arhiivi.

Log in to reply

• @thexepro Jah.

Avaldus on ilmselgelt naljaga tehtud. Oma positiivsete ja negatiivsete punktide juures tood välja, et oled Eesti server, nimeks on sul Kännukas ja sulle meenuvad koheselt puud? Mänguaeg on ainult 3 tundi ja 9 minutit, arvatavasti pool sellest ajast oled rikkunud reegleid ja näidanud teistele oma sõnavara rohkust. https://imgur.com/a/OWmm3Ub Avaldus on üleüldiselt lühike, postitus pole veel kaks päeva üleval olnudki aga sina juba kibeled meeskonna üle. Kahtlen, et sul on olemas piisavalt külm närv, mis on nõutud meie meeskonda kandideerimisel.

Meeskonda saamiseks pead sa läbima pika arenemistee.

Lukku ja arhiivi.

read more
  • ^^ up keep

read more
  • @thexepro ütles Kandideerimine TheXepro:

Teie mängusisene kasutajanimi: TheXepro
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Olen kova, meeldivad naised
    Negatiivsed: Olen toxic ja nata mitte tore

read more
  • Hallo, kas adminid ka vaatavad seda või mitte?

read more