SkyPvP 7.0 | Uuenduste logi

Topic created · 5 Posts · 198 Views
 • SkyPvP 7.0

  Uus uuendus on senisest veelgi parem ja huvitavam!


  Uuendused:

  Oleme tagasi taevas ja valmis näitama parkuuriskille, samal ajal olles tähelepanelikud, juhuks kui peab vastu võtma vastase rünnakut.

  Uus SkyPvP 7.0 uuendus toob mängijateni tagasi 6.0 versioonist armastatud disaini koos mõningate lisade ja muudatustega.

  Enam ei ole SkyPvP selline mängumood, kus peab rändama mööda saari ringi ja otsima endale piisavalt varustust, et saaks nautida normaalset võitlust. Nimelt saab nüüd iga kord enne saarelt väljumist võtta endale võitluskit-i, kus on lisaks kergemale rüüle ja mõõgale kaasas kõige tavalisemad ressursid, et natukene PVPs vastu pidada. Saartelt on siiski võimalik varustust leida.

  Võitluskit-i võtmiseks võid kasutada kas /kit tasuta (ainult spawnis olles) või vajutada enne saarelt väljumist väljumise kohas asuval mõõgal esemeraamis. Uue kit-i saab võtta iga 30 sekundi tagant. Surres kaovad rüü ja võitlusvahendid, ent toit jms kukub vastase jaoks maha, juhuks kui nendest esemetest võiks kasu tulla.

  Selles uuenduses ei ole võimalik enam saada XPd pudelitena. Nüüd peab leveleid ostma spawnis asuvast poest. Raha teenib ikka mängijate tapmisega, aga võib võita ka Vote ja Annetaja kastist ning samuti saab poest osta. XP on ka kastides auhinnaks. See uuendus muudab tugevate rüüde ja võitlusvahendite tegemise keerukamaks ja aeganõudvamaks, kahandades liiga tugevate mängijate osakaalu.

  Et tavamängu kõrvalt oleks ka muid tegevusi, on võimalik teha ka läbi erinevaid väljakutseid. Suur osa nendest väljakutsetest on seotud mängijate tapmisega, kuid on ka mõningaid teisi. Väljakutsete auhindadeks on enamasti võtmed kastidele või raha.

  Vote ja Annetaja kasti on lisatud ka mitmeid teisi auhindu ja erilisi esemeid, mis võitluse ajal kasuks võivad tulla.

  Tappes mängija, kukub nüüd maha ka tema pea. Kas minu pea on väärtuslikum kui kellegi teise oma? 🦆

 • 26.09.2021 uuendus:

  • Lisatud AntiCheat.
 • 16.10.2021 uuendus:

  • Lisatud DAILY Kit. Seda kit-i saab Annetaja ja Vote kasti vahelisest helesinisest Shulker Box-ist. Võtme saamiseks tuleb vaid hääletada - iga päev saab ühe selle kasti võtme. Võti on virtuaalne ehk seda ei saa kellelegi edasi anda vaid saab ainult avada selle kasutajaga, millele hääletus oli tehtud.
  • Parandatud üks katkine silt.
 • 21.03.2022 uuendus:

  • Parandatud AntiCheati võimekust.
  • Parandatud katkised auhinnad Vote ja Annetaja kastides (Vote Speed Boots, Revenge Sword, Supertoit).
  • Parandatud vead seoses poega.

  NB! Kel veel vigaseid auhindu, saab neid minu käest ümber vahetada.

 • 30.03.2022 uuendus:

  • Parandatud katkiste Vote/Annetaja kastide võtmete saamine.

  Palun kirjutage mulle kui olen mängus või Discordi, et saaksin teie vigased kastid töötavate võtmete vastu välja vahetada!

Log in to reply
 
 • Lisatud 20 uut Daily väljakutset Skyblocki ja Oneblocki. Need väljakutsed vahetuvad iga päev ning nende seas on ka sarnaseid põhimenüüs olevate tavaliste väljakutsetega kui ka teisi, mida varem nähtud pole.
  Plaanis on veel vähemalt samapalju Daily väljakutseid mingiaeg juurde lisada! 🙂

  read more
 • Skyhub tasemete auhinnad:

  Alustades mängimist, on mängija Tase I. Järgmisele taseme nõudeid näeb käsklusega /rankup. Tasemeid on kokku 9 ja need on näidatud mängija nime ees serveri kirjakastis. Viimane tase on X. Igal tasemel on erinevad nõuded, mis ei pruugi korduda aga võivad. Mida suurem tase, seda raskem on seda saada, ent auhinnad on ka paremad.

  Tase II auhinnad:

  5000€

  Tase III auhinnad:

  10 000 € 5-päevane Fly auaste Skyhub serveris

  Tase IV auhinnad:

  4 Vote kasti võtit Oneblocki ja Skyblocki 1 Annetaja kasti võti Oneblocki ja Skyblocki 5-päevane Donator auaste Skyhub serveris

  Tase V auhinnad:

  25 000 € 5-päevane Rookie auaste Skyhub serveris

  Tase VI auhinnad:

  3 Annetaja kasti võtit Oneblocki ja Skyblocki 5-päevane Platinum auaste Skyhub serveris

  Tase VII auhinnad:

  35000 € 5-päevane Mystic auaste Skyhub serveris

  Tase VIII auhinnad:

  50 000 € 5-päevane Titaan auaste Skyhub serveris

  Tase IX auhinnad:

  75 000 € 5-päevane Legendary auaste Skyhub serveris

  Tase X auhinnad:

  100 000 € 4 Annetaja kasti võtit Oneblocki ja Skyblocki 5-päevane Cosmic auaste Skyhub serveris

  NB! Raha on jagatud nii Oneblocki kui Skyblocki vahel ning
  võtmed on virtuaalsed.

  read more
 • Skyhub 8.0

  Uus uuendus on senisest veelgi parem ja huvitavam!

  Uuendused:

  Väiksemad muudatused:

  1.18.2 uuendus; mapide reset. Varasemast on säilitatud klassikaline Skyblocki stiil, kuid peamiseks uueks lisaks on Survivalile sarnased tasemed.
  Tasemete kohta leiab rohkem infot all.

  Spleef

  Spleef on ilmselt kõigile tuttav minimäng, kus antakse mängijatele labidad ning ülesanne on kõik teised mängijad areenilt alla kukutada, lõhkudes nende all oleva lume. Viimane ellujäänu võidab mängu. Spleefi mängimiseks peab esmalt sisenema Spleefi lobbysse (/spawn käsklusega või /spleeflobby) ja siis järgima juhiseid, mis on hologrammidel antud. Areenil peab olema vähemalt 4 inimest, et saaks mängu alustada. Korraga saab areenil olla kuni 10 inimest.

  read more
 • 06.04.2022 uuendus:

  Lisatud täiendavad süsteemid kirjakasti spammimise ja reostamise vältimiseks. Lisatud käsklus /bt Sponsor auastmele. (https://foorum.kannukas.com/topic/1036/sponsor/2?_=1649264105300) Parandatud XVII tasemel mitte raha saamine, kuigi auhindades oli kirjas, et saab. Parandatud oksjoniga seotud probleemid. Poodi lisatud Phantom Egg (k.a tavapoes) ja Hoglin Egg (VIP-pood). Lisatud juurde paar uut võimalust Loomatalitaja töös raha teenida. Lisatud juurde paar uut küsimust Rooside sõja mängu.

  NB! 09.04-10.04 vahemikus toimub Nether ja End maailmade reset!
  Lisaks on tulemas veel paar huvitavat uuendust ning lisaõigust erinevatele auastmetele.

  read more