pvp alal Kingbalandi tapmine

Topic created · 12 Posts · 66 Views
  • Olin pvp areenil niisama, tuli Kingbaland alale ja tapsin ära. Sain selle eest 7 päeva bani kuigi Warp GXP PVP areenil on reegel: Areenil omal vastutusel. Rõhutagem sõna OMAL ja VASTUTUSEL. Seega ei näe ma põhjust bani jaoks. Väidetavalt tahtis ta mulle midagi anda aga ei õelnud seda enne areenile sisenemist ja tapsin ära sest TEGELIKKUSES ei rikkunud ühtegi reeglit. Kordan jälle warp GXP pvp areeni reeglit: Areenil omal vastutusel. Mina olen kuulnud meeskonnaliikmetelt ja teisteltki, et warpis oleva areeni reeglid teeb warpi omanik ja minu warp pole esimene warp kus on reegel: areenil omal vastutusel. Ja kui on teil mõistust ja näete, et ma ei rikkunud reegleid siis sooviks neid asju ka tagasi mis sain temalt kui olete ära võtnud. Absurd mis tehakse, ei riku reegleid pannakse bane.

• Olen froolum btw

• Leppisite Kingbalandiga kokku, et ta annab sulle asju, pidid tegema pvp Khaamega. Ta isegi oli safezones, aga kuna sul see pvp ala veits halvasti tehtud, et safezonei ääres juba läheb pvp sisse, siis tapsid Kingbalandi ära. Peale seda tegid alles Khaamega pvp, talle andsid ilusti peale tapmist asjad tagasi.
    Kui sa lepid mängijaga kokku, et ta annab sulle lihtsalt asju, mitte ei tee pvpd ja sa killid ta lihtsalt ära, ilma, et ta oleks areenil isegi sees, on see põhimõtteliselt lõksu meelitamine ja see on keelatud. Samuti võtsid tema asjad ja kui ta küsis chatis oma asju, ignoreerisid seda ja läksid serverist hetke pärast minema. Panid tema asjad omale 3 erinevasse shulker boxi. Seda nimetatakse varastamiseks. Tegelesin pea pool tundi sellega, et KingBalandi täpse kirjelduse järgi talle asjad tagasi anda.
    Vastu pole ka mõtet vaielda, sest olin vanishis ja nägin kogu pvp areenil toimuvat olukorda pealt. 7 päeva blokeeringut kahe rikkumise eest pole isegi palju, aga võta seda kui hoiatuskaristust.

Arvan, et unbani ei peaks antud isik saama arvestades tema tehtut ja selle asemel, et lahendada asi nii, et anda asjadki tagasi, ta lahkub serverist ja mina pean pea pool tundi tegelema tema tekitatud kahjuga. Aga teemat lukku ma hetkel ei pane, sest kuulaks lõpliku otsuse juhtkonna liikme poolt ja peale otsust saab juhtkonna liige lukustada ise teema.

• Esiteks ta ei öelnud, et annab asju teiseks ta ise tuli alasse, kolmandaks pvp areeni ei saa paremini teha, neljandaks khaamega oli pvp kokkulepitud. Palun ärge üritage mingit põhjust bani panekuks saada. Ma ei teinud midagi valesti. Pvp areeni ei saa teha paremini sest kui kükitades lahed blocki piirile siis ongi pvp on sest minecraft naeb et oled rohkem areenipool kui safezone pool. Mina ei teinud ikkagi midagi valesti ja nõ
    uan unbani. Koormakana on Discordis Ricardo Mccallister#6778 ja minu oma Gregor Mc Nogor#8511 oleme kaks erinevat inimest, ta on mu sõber kes tegi mulle acci sest ma ei saanud teha uut acci ja vana oma laks taiesti meelest (mitte kannuka pass, launcheri pass ja gmaili passi ka ei teadnud). Varem on olnud selliseid tapmisi ja pole bane pandud seega oleks kena Teist Msi4You. Üks asi veel, Discordis blockimine pole lahe,tahtsin proofi saata ja blockid....

• Wdym kahe rikkumise eest ise siseneb siis vastutab seega ei ole midagi rikutud

• ja ma panin koik balandi asjad ÜHTE shulkerisse.

• Lahkusin serverist sellepärast et mul oli kiire. Täpsem põhjus on bussi peale joudmine. Küsimus sulle msi4you, kuidas sa teadsid sinna tulla nii lamppi.

• Ma juba vist mainisin, et miks sa vaidled, ma olin ise juures vanishiga ja nägin seda, mis toimus.
    Pealegi ei saatnud sa discordi minule mingeid tõestusi, vaid pilti oma mängust. Palju õnne, kui koormakana on sinu sõber, ma ei tea, mis selle teadmisega peale hakkan.
    Aga niipalju ütlen küll, et ära väida, et koormakana nägi seda pealt, nagu sa discordis väitisd, kui esiteks ta polnud seal, ma nägin, kes olid ja teiseks, tema ainuke sisselogimine oli täna serverisse vähem kui tund tagasi.

Miks valetada discordis, et ta nägi pealt...

• Msi tahad teostust et pole mina?
    Tule dc konne ta screensharib
    ma voin ka shareda et ma pole koormakana

• Koormakana oli mul korval nagu Kõrval istumas laua taga... Võiks aru saada juba pea aastaga et koormakana ja mina oleme kaks erinevat isikut oma kasutajaga mangimas...

• Unbanned, vabandame ebamugavuste pärast.
    Head mängimist! L&A.

Log in to reply

• Karistus õigustatud l&a

read more
  • Iga asja kohta on sul vaja öelda midagi nagu näiteks: https://gyazo.com/595bc22f6c018afbfd7df72a57a0d605 ?
    Sa ei aita mitte kuidagi moodi tööd lihtsamaks teha. Iga väikse asja pärast pole neid vaja öelda ja niisama siis edasi trollida või ma ei teagi mis sa saavutada tahtsid sellega, kas tähelepanu? Kuid need inimesed ei olnud isegi nii suurt pattu teinud, et peaksid iga väikse asja peale nimodi ütlema.

read more
  • Mina isiklikult oleksin pannud teile 15 minutit warni!

read more
  • fun fact: pikendas seda 5h peale

read more