Iseloomustused & hobid

Iseloomustage ennast & rääkige enda hobidest

Et siis mina, olen 15. aastane noormees, pisut krutskit täis tegelane, Kännukas vana veteran ja juhin Kännuka karistuse topi, meeldib tegeleda kunsti ja disainimisega, tegelen nii digitaalse kui ka tavalise kunsti ja disainiga, disaininud omal käel paari veebilehte ja mõningaid foorumeid, joonistanud erinevatest teemadest. Arvutis aega veetes mängin põhiliselt gtad ja minecrafti. Suht palju aega veedan aega õues koos sõpradega.

Maitseb kondenspiim.

Okei

-1

Ma kuradi vana veteran fable factioni kuulus vend vaata krdi enamus teavad mind sest noh ma jõle Salajane vend vaata perme +ip banne lausa 3x misuga phm sama score aind mul mutesi ja lambiseid banne veidi rohkem olnud väga meeldiv isikus järgin reegleid alati ja kaitsen meeskonda nq mulle vanale veteranile kord ja kohus kui kännukas läheks lahingusse mingite ülbikutega ss ma tuleks võtaks labida ja kaevaks neile op survi hauad sest seal lihtsam muidugi kui op annate ss võin terve mapi hauaks teha milles küsimus aga et mulle meeldib aus mäng ei salli hacke vihkan ropendamist ja reeglite eiramist olge tublid 🙂
BY: SALAJANE

Olen siin

@J6uluvana Nii meeldiv inimene tundud olevat.

Kahetsen, et kirjutan praegu siia.

olen laps kes vihkab enda elu 🙂

Soovin liituda ekre noortega kunagi.

Hail hitler & ekre

Log in to reply