[Korrektse kandideerimisavalduse näidis]

Topic created · 2 Posts · 342 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Summy
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord Uku#3003
  Vanus (vähemalt 13): 18
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pikaaegselt tegutsenud Kännuka meeskonna ridades, lühemat perioodi olen kuulunud meeskonda ka nüüdseks suletud Kuulimagnetis ning KlotsCraftis. Vähem mainimisväärseid servereid on nendele veel paar tükki lisaks. Oskan kasutada korrektselt karistuskäsklusi, WorldEdit ning -Guard käsklusi ja lisaks muid meeskonnale olulisi käsklusi.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Suurema osa serveris veedetud ajast veedan kommuuniga jutustades. Peale selle meeldib mulle ka rahulikult tavapäraste MC tegevustega toimetada, sh ehitamine, kaevandamine jne.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kindlasti on Kännukal nagu ka kõigil teistel eraisikute poolt juhitud serverites probleeme. Mõningad märkimisväärsemad võiksid olla autasemete vigased privileegid või nendega seonduvate tagajärgede ebaadekvaatne hindamine. Sooviksin meeskonda kuuludes sellistele probleemidele rohkem keskenduda ning nendele tähelepanu juhtida.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Enda positiivsetest külgedest tooksin välja külma närvi ning järjepidavuse. Järjepidavuse all pean peamiselt silmas oma tahet kõik võetud kohustused ning pooleliolevad ülesanded korrektselt sooritada või lõpetada.
  Negatiivsetest külgedest võin välja tuua oma kiindumuse musta huumori vastu ning aktiivse elu väljaspool arvutimaailma. Kindlasti tuleb ette hetki, mil pean serverist veidi pikemalt eemal olema mõne eraelulise probleemi või kohustuse tõttu.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei, karistused Kännuka kommuunis puuduvad.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Tihedalt sisustatud koolinädalate keskmes saan serveris õhtuti enamjaolt paar tundi aega veeta. Vaba aeg nädalavahetustel on tihti varieeruv, kuid enamjaolt üritan selle aja endale puhkamiseks vabaks jätta, mis annab mulle võimaluse serveris heal juhul ka kümme tundi veeta. Discordis olen ärkveloleku korral kättesaadav iga kell, kuid koolipäevadel võib minult vastuse saamisega paarkümmend minutit minna.

 • Antud avaldus sisaldab ainult tõtt ning midagi välja pole mõeldud. Näidis on loodud eesmärgil uutele kandideerijatele luua võimalus siit inspiratsiooni võtta ning integreerida see enda avaldusse. Tihti jääb silma lohakalt täidetud avaldusi, mis vähendab valituks osutumise võimalusi märkimisväärselt.
  Palun olge kandideerides ausad. Meie kommuuni liikmed on altid tõde välja selgitama.

 • K

  @Estlike tohin küsida kus valetasin? võid mind parandada

  read more
 • Vastu, valetamine ei ole ilus.

  read more
 • K

  @Kapsauss ütles Kapsauss Valvuriks:

  Teie mängusisene kasutajanimi: Kapsauss

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Whopper#7424

  Vanus (vähemalt 13): 15

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud abistaja Relaxx servis selline 2-3 aastat tagasi ning enne seda olin oma Prica serveris sammuti abistaja. Olin ka DK serveris meeskonna liige kuid ei mäleta mis astmel.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel on minu põhilisteks tegevusteks farmide loomine ning nedega tegelemine ja tegelen ka asjade enchantimisega pidevalt. Tulevikus oleks plaan luua suurem kauplus.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Minu arvates võiks tuua poodi rohkem asju mida müüa. Kuna hetkel olen sellises kohas kus soovin hakkata järgmist farmi ehitama kuid ei teagi mida teha kuna valik nii väike, ja midagi sellist erilist või huvitavat ei ole millega tegelema hakkata. Sammuti võiks lisada spawnerite valikut poodi.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed:

  Olen suuteline õppima uusi teadmisi. Olen sõbralik ning alati olen valmis looma uusi suhteid kui looma sõpru. Suudan jääda erapooletuks.

  Negatiivsed küljed

  Võin vahepeal kiiresti ärrituda mitte suurte asjade peale (Kuna magan tihti vähe sest pelan 😃) Võin olla karistuste osas natukene liiga leebe kuna olen rohkem selline kes seletab ära mis ta valesti tegi mitte ei lenda kohe sisse (kuna tean, et need karistused alati ei aita)

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei hetkel ei ole karistada saanud ega ei soovi ka saada.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Mängin Minecrafti päevas selline 6-8 tundi ja sellest enamus ajast olen Kännukas. Enamasti mängin ma õhtuti 22:00-04:00 kuna päeval mul kodust väljas pool palju tegemisi, vahest ka hommikuti.
  Hetkel mängin palju kuna hiljuti välja 1.16 ja mul siin palju uut õppida. Soovin kanditeerida kuna ei ole hetkel mõnda aega kusagil serveris meeskonnas olnud ja mulle on see töö siiamaani meeldinud seetõttu soovin liituda Kännuka meeskonnaga.

  read more
 • Hetkel ütleks, et poolt

  read more