[Korrektse kandideerimisavalduse näidis]

Teie mängusisene kasutajanimi: Summy
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord Uku#3003
Vanus (vähemalt 13): 18
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pikaaegselt tegutsenud Kännuka meeskonna ridades, lühemat perioodi olen kuulunud meeskonda ka nüüdseks suletud Kuulimagnetis ning KlotsCraftis. Vähem mainimisväärseid servereid on nendele veel paar tükki lisaks. Oskan kasutada korrektselt karistuskäsklusi, WorldEdit ning -Guard käsklusi ja lisaks muid meeskonnale olulisi käsklusi.
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Suurema osa serveris veedetud ajast veedan kommuuniga jutustades. Peale selle meeldib mulle ka rahulikult tavapäraste MC tegevustega toimetada, sh ehitamine, kaevandamine jne.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kindlasti on Kännukal nagu ka kõigil teistel eraisikute poolt juhitud serverites probleeme. Mõningad märkimisväärsemad võiksid olla autasemete vigased privileegid või nendega seonduvate tagajärgede ebaadekvaatne hindamine. Sooviksin meeskonda kuuludes sellistele probleemidele rohkem keskenduda ning nendele tähelepanu juhtida.
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Enda positiivsetest külgedest tooksin välja külma närvi ning järjepidavuse. Järjepidavuse all pean peamiselt silmas oma tahet kõik võetud kohustused ning pooleliolevad ülesanded korrektselt sooritada või lõpetada.
Negatiivsetest külgedest võin välja tuua oma kiindumuse musta huumori vastu ning aktiivse elu väljaspool arvutimaailma. Kindlasti tuleb ette hetki, mil pean serverist veidi pikemalt eemal olema mõne eraelulise probleemi või kohustuse tõttu.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei, karistused Kännuka kommuunis puuduvad.
Kui vastate jaatavalt, siis miks:
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Tihedalt sisustatud koolinädalate keskmes saan serveris õhtuti enamjaolt paar tundi aega veeta. Vaba aeg nädalavahetustel on tihti varieeruv, kuid enamjaolt üritan selle aja endale puhkamiseks vabaks jätta, mis annab mulle võimaluse serveris heal juhul ka kümme tundi veeta. Discordis olen ärkveloleku korral kättesaadav iga kell, kuid koolipäevadel võib minult vastuse saamisega paarkümmend minutit minna.

Vastu, meil on juba üks Summy.

Antud avaldus sisaldab ainult tõtt ning midagi välja pole mõeldud. Näidis on loodud eesmärgil uutele kandideerijatele luua võimalus siit inspiratsiooni võtta ning integreerida see enda avaldusse. Tihti jääb silma lohakalt täidetud avaldusi, mis vähendab valituks osutumise võimalusi märkimisväärselt.
Palun olge kandideerides ausad. Meie kommuuni liikmed on altid tõde välja selgitama.