Reketi ajalugu

Lugupeetud Kännukas mängijaskond.

Mina olen Reket, kes mind veel ei tea olen Kännukas mänginud suht selle serveri algusestsaadik, olen teinud palju häid tegusi ja palju palju halbu tegusi, kuigi ma ei kahetse neid kuna on olnud minul kui ka minu kaaslastel tore, olen olnud ca 3 kuud perma banned. Olen suhteliselt teadlik Kännuka ajaloost ja värki ja suurim viga mis sai siin juhtuda oli Karli võimule tulek millele reageeritakse rohkem negatiivse arvamusega aga kuna Karl ja tema meeskond hoiavad üksteist ja kaisutavad üksteist siis tema võimult kukutamist ei toimu.

Soovin öelda teile lihtsalt, et kindlasti mõelge hoolega palju te raiskate aega serverile kus on ebavõrdsus prioriteet 1 ja kus mängijate arvamus/otsus ei loe sõnagi.

Minu perma banni teenisin suhteliselt selle eest, et olen need aastad mis siin mänginud korraldanud tegusi mis ei meeldi meeskonnale kuigi olen saanud ka noreason karistada.

Soovitused Kännukasse

• Kui ostetakse unban siis võiks mängija ikka saada edasi mängida mitte, et bannite kohe ära (pean ennast silmas), kõigepealt võiksite vaadata mida mängija edasi teeb ja kui ta jääb uuesti kellegile ette siis te karistate uuesti.

• Lisada Discord & Foorum unban teenus mida saaks tellida läbi SMSi ja panga.

Lugupidamisega,
Reket - Kännuka Veteran 2014-2019

Soovin, et teemat ei kustutataks ja ei pandaks lukku selle eesmärgiga, et Kännuka mängijaskond näeb tegelikku tõde ja saaksid panna enda olukordi siin serveris.

Tean, et see lukustatakse, sest seda tõde ei taheta lasta laiali aga mina olen selle kopeerind ja see läheb üles kuhu vaja kui seda siin ei lasta arutleda.

fakt on see, et sa oled oma maine nii maha teinud, et keegi ei usu seda jura mis sa kirjutad

@Hwunz ütles Reketi ajalugu:

Soovin öelda teile lihtsalt, et kindlasti mõelge hoolega palju te raiskate aega serverile kus on ebavõrdsus prioriteet 1 ja kus mängijate arvamus/otsus ei loe sõnagi.

Räägib inimene, kes 27 päeva tagasi oli parooli unustanud ning seega hiilib karistusest kõrvale. Millal sa ükskord üle saad sellest serverist ja sellest, et sind ei taheta siia.

Edit: Veteran või asi, pigem nagu top reegliterikkuja. 🙂

Teema pealkiri on eksitav, ei näe eriti palju ajalugu.
Pealkirja ja teema sisu aluseks võttes on teema täiesti vales alam-foorumis. Soovituste osa ei ületa isegi 1/5 sisust.
Karli omanikuks saamisega kaasnes vaid sujuv tõusujoon, mida sina, Reket, ei taha kuidagi aksepteerida.
Endale tiitli andmine näitab lihtsalt milline ego sul on. Olenemata sellest, et oled kõik need aastad korraldanud kõikvõimalikku jama, arvad sa ikkagi, et oled väärt veterani tiitlit. Sellise käitumise osas peaks su vanematel häbi olema.

Minu poolt kõik. 🙂 Ära südamesse võta 😉

@GirlyPanda top reegliterikkuja on Demir

Ega sa palju alla jää 😉

Ma soovin rohkem nagu tagasisidet, et miks serveris on palju kannatajaid? Tean, et mu history pikem kui hiinamüür aga siiski rohkem vastuseid teie enda käitumise jms kohta.

Äkki annad selleks mõned nimed ka? Sest kõik ei ole kindlasti "halba" teinud.

miks serveris on palju kannatajaid? Mõned nimed palun

Ma olen kannataja! Pean Reketi jura jälle kuulama! Palun tehke midagi!!!

@Jax Saad ise ka aru kui totter seda praegu lugeda teistel oli? Ma pole isegi midagi teinud ja sa juba hakkad peale.

@Hwunz Saan ikka jah, aga kuna meeskond ei tee ilmselt nvn midagi siis miks rääkida tarka juttu?

Log in to reply