SkyHubi uues versioonis on lisaks vanadele tuntud mängumoodide juurde lisandunud ka CaveBlock mängumood, mis kujutab endast lõpmatut kiviga ümbritsetud maailma, milles mängija peab ellu jääma. Lisaks sellele on veel palju teisi uuendusi ning lisasi.

SkyBlock sai märgatava uuenduse oma süsteemi ja toimimise koha pealt. Soovitatav lugeda läbi info skyhubi spawnis.
✚ Parandatud SkyBlocki saarte genereerimise tõttu serveri crashimine. (duh)
✚ Lisatud tagasi Jobs.
✚ Lisatud tagasi puuduolevad õigused.
✚ Lisatud juurde 6 uut missiooni:
Beacon, The Safe Way, Death of The End, Rich like Villagers, The DJ, The Librarary.
Otsustasime teha inglise keelsed missioonid, sest paraku on selliste missioonidega inglise keeles nõudmistest kergem aru saada kui eesti keeles. Neid lisandub peagi juurde.
✚ Enda saare borderit saab nüüd näha ning sisse/välja lülitada. Samuti saab vahetada borderi värvust. Kõik vajalikud käsklused nende seadete muutmiseks leiate: /is help
✚ Parandatud SkyBlockis suremisel asjade kadumine.
✚ Tasakaalustatud Diamond Block, Emerald Block ja Gold Block väärtust /is top kalkuleerimises.
✚ Parandatud harvaesinev viga, kus mängija ei saa oma saarel plokke lõhkuda ning tema saare levelit ei kalkuleerita. Sellise vea parandab restart.
✚ Lisatud SkyBlocki End maailm.
✚ Lisatud SkyBlock Nether maailma End portaal.
✚ Parandatud SkyPvP kaevandus.
✚ Parandatud spawnerite skyblock saartele tagasitekkimine kuigi nad on lõhutud.
✚ Parandatud seljakotid erinevate mängumoodide maailmade vahel. (osad inimesed võisid kaotada oma seljakoti sisu, palun kirjutage mulle, kui nii juhtus)
✚ Parandatud SkyBlocki saarte pidev genereerimine ja selle tõttu ei saanud saartel lõhkuda ega plokke asetada. (?) Kuid see on veel küsimärgi all ja minge testima - kui see veel juhtub, andke teada. Endal seda enam ei juhtunud.


Nimekiri täieneb....