Probleem - Discord

Discordtag : Eutanaasia#6206
Karistus : Blokeering (vist)
Aeg : 5.09.2019, kellaaeg umes 17:58
Põhjus : Teadmata
Lisainfo : Rääkisime Souyi ja ühe isikuga monitor screen teemadest kui ühtäkki sain discord serverist kicki. Proovisin invite lingi kaudu tagasi joinida ja ei lasknud.

Sooviksin unbani kuna pole isiklikult reeglit rikkunud.

Ban pandi peale, sest oled juba discordist teiste kasutajaga blokeeritud.

@KarlPro123 selge aga miks ei bannitud siis kohe kui tulin uue kasutaja?
Pealegi pole mul enam teist kasutajat.

@Eutanaasia see et sul teist kassut enam pole ei tähenda et unbanni peaks saama lol

@Kraanajuhtjuhan Mdea oldi rahul ju, et ma seal olin, varem ei banninud keegi?

haha

@Eutanaasia ütles Probleem - Discord:

Mdea oldi rahul ju

keegi rahul küll ei olnud dxl2ui5v2r611.jpg

Võiks discordist unbannida palun, tahan ka seal teistega rääkida.

yikes

Sa ei taju kohe üldse, et sind ei taha peaaegu mitte keegi siia.

@KarlPro123 ütles Probleem - Discord:

Ban pandi peale, sest oled juba discordist teiste kasutajaga blokeeritud.

Ei ole discord reeglitega kursis sest neid ei ole siin mitte kuskil, kuid kas discordi reeglites on kirjas, et karistusest kõrvale hiilimine on keelatud?

@LifeCycles ütles Probleem - Discord:

Sa ei taju kohe üldse, et sind ei taha peaaegu mitte keegi siia.

Asi ei ole tahtmises, vaid reeglitega kooskõlas olemine. See, et sina või keegi teine ei taha ei tähenda, et ta siia tulla ei tohiks. (Ma ei kaitse siin kedagi, lisan lihtsalt oma 2 senti)

@McRonalds aitäh, et need punktid välja tõid, nende "peaaegu mjtte keegi" on meeskond + mõned mängijad

@LifeCycles ja siukse lausega võitsid meeskonna poolehoiu palju õnne

Mul niuke probleem ,et ei saa enam sisse serverisse ei mäleta passi kuna mängisin ammu ammu ja enam ei saa sisse

oleks tore kui abi saaks

IGN:blockbusterhd3

-1

Korras tegelane, vale teema, lase varvast.

-1

@KarlPro123 kas ma saaksin siis palun UNBAN discordist või ei?

-1

seda otsustab meeskond mitte mina

@KarlPro123 Sina oled Juhtkond ja mitte mingi meeskond ei tule sulle ütlema kuidas tegema peaksid? Mida ma Discordis & serveris valesti tegin, sain banni selle eest, et osadele ei meeldinud, et viibin seal ja siis sina kuulad oma meeskonda ja ei julge midagi vastu öelda.
Souyi ka mingi full pugejas ja targutaja.

Karlpro võib olla üks peamiseid liikmeid seal, aga oleneb kas teised ka tahavad sind. Näiteks, kui Karlpro oleks ainus meeskonnast, kes sind tahaks ja teised ei taha, siis tekiks lihtsalt suurem segadus ja kaos. See on põhimõtteliselt nagu demokraatia. Rahva arvamus loeb kõige rohkem. Rahvas hoiab seda serverit püsti.

Log in to reply