Serverite arendusteenus

Tervist, kännulased!

Pakun võimalust saada abiks endale üks hea ja kogenud inimene, kes teab pea kõike, mis on minecrafti serveritega seotud.

Long story short;

Teenuse alla kuuluvad paljud asjad:

• Pluginate seadistamine vastavalt soovile.
  • Serverite püstipanek ja seadistamine vastavalt omaniku soovile.
  • Andmebaaside seadistamine.
  • Pluginate tõlkimine.
  • Tihe abikäsi, kui on probleeme või küsimusi.

NB! Ma ei tule teie serverisse arendajaks või kaas-omanikuks ja minust ei saa serverile pika-aegset arendajat, nagu olen Kännukas. Minu töö piirdub soovidega nagu serveri püstipanek, mõndade pluginate seadistamine jne, ma ei tule teile kandideerijaid vastu võtma, ega serverisse korda hoidma, protti panema jne.

NB! Kännukalt serveri rentijatele kehtib alati soodustus -50%

Niisiis panen paika ka hinnaklassi, mille raames oleksin nõus andma endast maksimumi, et teie soovid ellu viia.

Iron pakett

Teenuse hind - 5 eurot

Teenuse raames saab abi järgmiste asjadega:

• Pluginate seadistamine (näiteks ka rankide tegemine, seadistamine, õiguste määramine jne)
  • Serverisiseselt pluginate seadistamine.
  • Pluginate tõlkimine
  • Andmebaaside seadistamine
  • 1 kuu abi küsimustega, mis võivad teil uue serveriga esineda, samuti kuu aega tuge, kui juhtub olema serveril probleeme, küsimusi jne.
  • Teenus kestab 1 kuu.

Diamond pakett

Teenuse hind - 10 eurot

Teenuse raames saab abi järgmiste asjadega:

• Teenuses Iron nimetatud asjad.
  • Serveri püstipanek (kasvõi nullist), seadistamine vastavalt soovile.
  • 2 kuud toetust serveri kohta puutuvate küsimustega, probleemidega jne, ka abi vigade parandamisel jne.
  • Teenus kestab 2 kuud.

Kui kellelgi on huvi minuga ühendust võtta, abi saada, võtke minuga ühendust kas discordis KarlPro123#9259 või siinsamas Kännuka foorumis.

-1

Esimest tööd alustatud. Telliti Diamond pakett.

Log in to reply