Kännukas MiniGames

Topic created · 6 Posts · 189 Views
  • MiniGames 1.8.8-1.15.2

Kännukas Minecraft serveris on võimalik mängida kahte erinevat tüüpi "minimängu":

• KitPVP
    • BedWars

golden-apple-minecraft.png

KitPvP kujutab endast vana hea Counter-Strike Mirage kaardiga võitlust mängijate vahel. Valida saab erinevate kit'ide vahel, kuid need tuleb esmalt ka endale lahti lukustada. Võitle ja saad juurde XP punkte, mis lõpuks annavad sulle uue leveli. Iga leveliga saab mängija juurde uue kit'i, millega mängida.

bed.png
    BedWarsi saab mängida nii SOOLO kui ka TIIMIDE versiooni, soolos võitled sa üksinda teiste vastu, aga tiimides saad võtta ühe sõbra appi ja siis teiste vastu võidelda. Hetkel on mõlemas variandis meil 1 kaart, kuid soovime kindlasti tulevikus neid kaarte teile veel tuua.

MiniGamesi serveri avamine toimub 11.04.2020 kell 18.00! Võimalused serverisse saamiseks: /mg või portaal HUB serveris.

• MiniGames v-1.1.0

• 1.8.8 ja kõrgemate versioonidega plokkide sisse kinnijäämine on nüüd täielikult parandatud. Me teame, et nende versioonidega näete te visuaalselt esemeid veel maas, kui mängijad surevad. Hetkel me ei tea sellele veel parandust, kuigi saate neid esemeid endal ekraanil vähendada vahetades korra maailma (nt /spawn ja /kitpvp tagasi).
    • BedWarsis parandatud puidu ostmise viga
    • Parandatud mängijate lükkamise võimalus KitPvP spawnis
    • Parandatud mängijate õngega tõmbamise võimalus KitPvP spawnis
    • Parandatud üks serveri crashi allikas**
    • Keelatud käskluse /enderchest, /homes jt kasutamine MiniGames serveris
  • MiniGames v-1.2.0

• Tugevdatud Piksemees ja Vibumees kit'i.
    • Nõrgendatud Ninasarvik ja Pommimees kit'i.
    • Lisatud uus Tulemees kit.
  • MiniGames v-1.2.5

• KitPvPsse tagasi lisatud välgu effekt mängija suremisel.
  • MiniGames v-1.5

KitPvP:

• Lisatud uus Trikitaja kit (erivõime hetkel veel ei tööta).
    • Lisatud erivõime "Tulepallid" tulemehe kitile.
    • Uuendatud kite Nõid, Piksemees, Vampiir, Ninja.
    • Eemaldatud kitidelt supid, asemele tulevad 3 Golden Applet.

BedWars:

• Parandatud puidu ostmisel 16 puidu asemel 1 puidu saamine.
    • Parandatud punasel tiimil raua mittetekkimine.
    • Parandatud ja kaunsitatud osasi tõlkeid.
    • Parandatud /spawn seljakoti asjade üleminemine BedWars mängudesse.
  • MiniGames v-1.7

KitPvP:

• Kuldsete õunade kogus kitidel muudetud 3-lt 5-le.
    • Igale kitile lisatud alguses 1 tervendav supp.
    • Iga tapmisega saab mängija seljakotti 1 supi juurde.
    • Tugevdatud Ninasarvik kiti mõõka.
Log in to reply

• read more
  • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
    ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
    ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
    ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

read more
  • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

read more
  • M

Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

read more