Kännukas 5.0

Topic created · 4 Posts · 80 Views
  • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ★ Kännukas 5.0 1.16.1 ★
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

On aeg taas millekski uueks ning me anname sellele uuele nime "Kännukas 5.0". See kena ja meeldiv number
    tähendab kogu serveri mängijaskonnale veelgi paremat mänguelamust, kui eales varem ning muudatusi, mida te pole serveris
    veel iialgi kohanud! Tule ja viska serverisse pilk peale - täname sind meie serveris mängimast ja kingime sulle uue täiustatud Hubi

★ Lisatud huvitav sõprade süsteem ( /friends ) | lisa endale sõber, saa teavitusi kui ta sisse/välja logib, loo endale pidu, ja veel!
    ★ TAB välimus muudetud 1.16.1 värvidega veelgi kaunimaks
    ★ Serverisse saab sisse nüüd ainult 1.16.1 versiooniga
    ★ Nüüdsest saab taas meeskonnaga üleserveriliselt ühendust /helpop teel
    ★ Täiustatud uus Vote süsteem

Hub on avatud, sisse saab 1.16.1 versiooniga. MiniGamesi teeme ka õigepea 1.16.1 kättesaadavaks.

• Parandatud sõprade süsteem (/friend, /friendsgui)
    • HUB-i lisatud TOP 5 hääletajate statistika.
    • Uuendatud 1.16.2 versioonile.
  • Täiustatud sõnumite süsteemi -

• Muudetud privaatsõnumite (/msg) värve.
    • Lisatud /msgtoggle käsklus (saab keelata/lubada msg saatmise) ja muudetud /ignore töötavaks sõnumitega.
Log in to reply

• C

@Estlike jah info on õige, seal on ka resetid, ma loobusin oma panusest eelpool mainitud ajal. ma ei pidanud enam vajalikuks panustada antud serverisse kuna seal on väga hästi toimiv meeskond. kuu aega tagasi läksin sinna vaatama lihtsalt. kui soovid veel infot siis võid mulle discordi ka kirjutada 🙂
    .

read more
  • Extremecrafti leheküljel ütleb, et liitusid kuuaega tagasi, aga mis seal ikka. Poolt.

read more
  • Poolt

read more
  • Poolt💼

read more