Factions 5.0

Topic created · 4 Posts · 90 Views
  • Factions 5.0 - AVATUD

Uus 1.8 Factions on kohal! Teame, et olete Factionsit kaua oodanud ning vabandan väga, et sellega nüüd niikaua aega on läinud. Siiski loodan, et see aeg, mis olen võtnud ning uued lisad, mis on lisatud, on seda ootamist väärt olnud.

Uuenduste nimekiri (vanemast uuemateni):

★ Parema võitluskogemuse saavutamiseks ei kasuta enam Factions Custom Enchante, vaid tagasi on võetud kasutusele vana Runede süsteem (/rune), millest Runede nimed peaksid enda efekte piisavalt hästi kirjeldama:

• Speed (1, 2, 3)
    • Jumping (1, 2, 3)
    • Fire Resistance
    • Strength
    • Diver
    • Resistance
    • Regeneration (1, 2)
    • Haste
    • Feather Foot
    • Saturation
    • Double Experience

Runede võimalik kogus korraga peal sõltub sinu auastmest:

Tsiviil -> Platinum - 2 korraga
    Mystic -> Cosmic - 3 korraga

★ Et Factionsis säiliks sõjameeleolu, kus on müügil vaid eluks vajalik ning minimaalne valuuta, on poest eemaldatud plokid, toit ja värvid ning turul liigub vaid vajalik enda kaitseks, talunikusaadused ning koletisteloot.
    ★ Lisatud Genbucketid, millega saad luua seinu kuni taevani! /genbucket
    ★ Spawnereid saab Silk Touch I-ga korjata ning nende kättesaamise võimalus on 20%.
    ★ Erilistest kirstudest on Factionsis Tavaline ning Super müümiskirst (Tavalist saab Vote kastist ning Super Müümiskirstu saab Annetaja kastist).
    ★ Lisatud uus TOP Factionite süsteem, mida näeb nii menüüna /f top kui ka spawnist kujude ja hologramidena. Factions TOP nimekirja saad kogudes Factionile raha ning esemeid (näed võimalike esemete nimekirja menüüst).
    ★ Lisatud hologramm Factioni spawni TOP 10 tapjate kohta.
    ★ Server on täielikult 1.8 peal (See tähendab seda, et saad seda mängida nii 1.8.8 versiooni kui ka misiganes uuema versiooniga, mis on pärast 1.8.8-t).
    ★ Et säilitida VIP poe /pood olemasolu on Spawnis väike siltidega pood ning samuti ka kohapeal külaelanikud, kellega asju vahetada.
    ★ Maailm on täielikult Custom Bioomidega, mistähendab seda, et maastik on uus ja ümber kujundatud ning ka kõik struktuurid on uue väljanägemise saanud. Kuna 1.8 peal oli see süsteem aga väga algeline ning enam seda uuendatud pole, siis ei leia te naturaalselt End Dungeoni. Oleme aga loonud selleks enda lahenduse ning ehitanud ise ühe Dungeoni selle mapi peale, mille peate Teie ise üles otsima. Dungeon on suur ning seal saate võidelda kollidega ning selle lõpust leiate ka kaevanduse, mis regenereerub teatud aja tagant.
    ★ Lisatud hoiuste süsteem - iga mängija saab endale teatud koguse hoiuse (oleneb auastmest) ning saab sinna hoiustada enda esemeid. Lisaks saab vahetada hoiuse ikoone, et luua n.ö sorteerimissüsteem, kui on soovi. Käsklus hoiuste nägemiseks on /pv. Hoiused on 9x4 stiilis ning jagunevad auastmete vahel järgmiselt:
    Tsiviil -> Donator - 1 hoius
    Rookie -> Platinum - 2 hoiust
    Mystic -> Titaan - 3 hoiust
    Legendary -> Cosmic - 4 hoiust

TNT lõhub jätkuvalt Obsidiani iga paari lasu tagant.
    PVP peaks olema 1.8 stiilis (peaks).
    ★ Enderipärli jahtumine on 5 sekundit (iga 5 sekundi tagant saab enderipärli visata).
    ★ Võitluses on Elytra kasutus keelatud.
    ★ Maailmapiirid:

• Nether ja End raadiusega 5000
    • Overworld raadiusega 9000

★ Täname ehitajat HTCS ja meeskonda Factionsi spawni ehitamise eest.

v5.0.5
    ★ Tasakaalustatud osade spawnerite ja muude asjade hinda /f top süsteemis.
    ★ Parandatud osade õiguste mittetöötamine.
    ★ Maailmapiir muudetud kandiliseks.
    ★ Parandatud End ja Nether maailm.

v5.1.0

★ Täieneb

• Väike uuendus veel ennem Factionsi avamist: Suutsime ikka teha ka 1.8 toe (kuid Factionisse saab siseneda ainult alates 1.8.8 versiooniga kuni siis 1.16.1 versioonini välja).

Etapid:

1. Vali Launcherist 1.8.8;
    2. Liituge Hubiga;
    3. Vali kompassist Factions ja peaksid saama probleemideta mängida ja nautida 1.8 võitlusstiili.

• v5.0.5
    ★ Tasakaalustatud osade spawnerite ja muude asjade hinda /f top süsteemis.
    ★ Parandatud osade õiguste mittetöötamine.
    ★ Maailmapiir muudetud kandiliseks.
    ★ Parandatud End ja Nether maailm.

• v5.1.0
    ★ Parandatud maagiliste tolmude ostmine.
    ★ Lisatud Custom Enchantidega seonduvat looti Vote ja Annetaja kastidesse.
    ★ Parandatud osade käskluste jahtumisajad.
    ★ Poodi lisatud ämblikuvõrk.
    ★ Parandatud serveri crashimine seoses vana book-glitchiga.

Log in to reply

• ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
    ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
    ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
    ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

read more
  • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

read more
  • M

Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

read more
  • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

read more