Group Details Private

Veteran

Enamasti antakse see autase isikutele, kes on olnud kaua Kännuka meeskonnas, tublit ja head tööd teinud ja on lahkunud.

• Vastu 🙂

posted in Arhiiv | Unban avaldused
  • Sinna võidi küll põhjus panna, et "Meeskonna otsus", kuid see ei tähenda, et põhjuseta otsustas meeskond just Sind sihikule võtta ja päästikule vajutada. See, et karistaja pole enam meeskonnas ei tähenda, et unbani saad. Ruxxz oli ikka eeskujulik ja tubli liige kännuka meeskonnas, seega ma väga kahtlen, et see ban ka põhjuseta oli või lihtsalt kiusuks. Asi oleneb su enda bani põhjusest ja kas tõesti oled end kokku võtnud ja kas oled valmis hakata paremaks inimeseks nagu ise mainisid. Ehk suudad meenutada mis päris põhjus olla võis? Selle siin avaldamine ja vea tunnistamine aitaks su unbanile ka kaasa kui sa just kedagi meeskonnast tõesti marru pole ajanud ja täieliku klouni pole mänginud, seega soovitaks proovida. Isiklikult usun inimese muutumisse aja jooksul, seega soovin edu.

• Vaatasin eelnevaid avaldusi, kommentaare ja vastuseid neile. Ebastabiilse mulje jätad.
    Vastu.

posted in Arhiiv | Kandideerimine
  • Minu nimi: Zyte
    Blokeeringu põhjus: Maailma reostamine
    Karistaja nimi: Msi4You
    Miks soovid unbani saada: Täna (02.02.22) oli serveris kerge lag, farmisin sel hetkel ja peale seda sain kicki selle sama lagi tõttu. Tegelesin veidi aega enda tegemistega ja kui tagasi sisse üritasin logida, siis olin banned. Logisin altiga sisse (kõrvale hiilimine ikik), et msi'lt otse küsida ja et ei peaks avaldust tegema, kuid ta ignoreeris mind täielikult. Sooviks teada, kus ma maailma reostanud olen, pilt/pildid paluks. 🙂

• Sinu nime: VanaPoiss AKA VanaBoyz#8308
    Blokeeringu põhjust: Noreason
    Karistaja nime: Istomol?
    Miks soovid unbani saada: ei ole seadusi ega reegleid rikkund ega saand karistusi ja lambist sain banni nagu?

• @matu69 np

posted in Küsimused & Probleemid
  • Ee ma arvan et miks ka mitte- POOLT!

• Teie mängusisene kasutajanimi: Maraxx, ( kunagi karu123)
    Discord: Maraxx #7210
    Vanus (vähemalt 15!): 16
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud varem Kännuka serveris admini ja moderaatori kohal.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Lihtsalt inimestega vestlemine ning sõpradega mängimine.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Hetkel ei ole midagi häirivat, mis silma jääks.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Positiivne:
    Olen abivalmis
    Suudan hoida keerulises olukorras külma närvi.
    Suudan olla olukordades erapooletu, kui seda vaja.
    Negatiivne:
    Mõnele võib olla minu seletus liiga keeruline.
    Võin olla liiga otsekohene.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Reaalseid karistusi pole olnud, kuid sõpradega paar troll karistust on olnud.
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen serveris paar tundi nädalas, talve ajal rohkem.

• @h6be, Kõva troll, kui oled spawnis siga.

posted in Arhiiv | Q&A
  • Poolt!