A unique username between 2 and 20 characters. Others can mention you with @username.
Your password's length must be at least 6 characters.
 • Ei.

  L&A

  read more
 • Mis tehtud, see tehtud. Ei poolda pagenduse eemaldamist.

  read more
 • Nimi: gold_artur
  Blokeeringu põhjust: Maailma reostus (Igavene ban)
  Karistaja nimi: CCmees, Medved

  Miks soovid unbani saada:
  Soovin südamest pöörduda teie poole, et rääkida olukorrast, mis puudutab minu lapsepõlve lemmikserverit, kännukat, ning paluda teilt lahkelt võimalust eemaldada minu eluaegne blokeering. Mõistan täielikult, et minu mineviku halvad teod on põhjustanud tõsiseid tagajärgi ning ma sooviksin kasutada seda võimalust siin unban taotluses, et jagada teiega oma sügavat kahetsust ning lubada, et olen valmis muutuma ja saama paremaks inimeseks.

  Alustuseks tahaksin südamest vabandada kõigi nende halbade tegude pärast, mis panid mind blokeeringu alla üldse. Mõistan nüüd, kui palju kahju ma põhjustasin serverile, rikkudes reegleid ja reostades serveri. Olen mõistnud, et minu käitumine oli vastuvõetamatu ning ma võtan täielikult vastutuse oma tegude eest. Tahan väljendada oma sügavat kahetsust ning lubada, et selliseid juhtumeid ei kordu kunagi enam.

  Olen veetnud palju aega ja vaeva, et mõista oma mineviku halbade tegude tagajärgi ning olen kasutanud seda aega ka enda isikliku kasvamise ja arengu jaoks. Olen sügavalt kaalunud oma käitumise mõju teistele ning olen õppinud hindama sõbralikkust, empaatiat ja austust ka meeskonna vastu. Olen teinud teadliku otsuse muuta oma suhtumist ja käitumist, et olla parem inimene ja väärtuslik liige kännuka kogukonnas.

  Luban, et edaspidi teen jõupingutusi, et tõestada, et ma olen muutunud. Kavatsen järgida serveri reegleid ja põhimõtteid ning toetada serveri ühtsust ja heaolu. Soovin luua positiivseid suhteid teiste mängijatega ning olla eeskujuks uutele liitujatele.

  Palun võtke arvesse minu siirast kahetsust ja soovi saada paremaks inimeseks. Olen valmis võtma vastu igasugused meetmed, et taastada usaldusväärsus, mille olen kaotanud oma mineviku halbade tegude tõttu. Andke mulle teine võimalus näitamiseks, et olen muutunud ja valmis panustama kännuka kogukonna positiivsesse arengusse.

  read more
 • B

  Teie mängusisene kasutajanimi: BlackSamurai204
  Discord: Assassin112#6151
  Vanus (vähemalt 15!): 31
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kogemusi väga palju aga kahjuks viimane kogemus jäeb sinna 2017-2018 aega. Olen olnud Vikingi meeskonnas (moderaator), Klotscraft meeskonnas Administraatorini. Välja ja päris paljudes veel.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Survivalis mängimine. Ehitamine, questide tegemine jne kõik mis survivaliga seotud.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kui siis ainult võiks serverit rohkem reklaamida, et inimesi jälle rohkem oleks.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed:
  Olen aktiivne 2-16 h oleneb päevast.
  Olen sõbralik.
  Negatiivsed:
  Võin olla liigselt otsekohene.
  Hoian rohkem omaette kui ei ole sõpru onlines.

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ilmselt jah.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Vastasin jah kuna ei tea kindlalt, et ei oleks tõde. Kuna olen siin vahelduva eduga alates 2014 aastast siis võimalik, et mõned muted ikka saanud.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Aktiivsus 2-16h olenevalt päevast.

  read more

0
Online

1.4k
Users

1.4k
Topics

12.3k
Posts