A unique username between 2 and 20 characters. Others can mention you with @username.
Your password's length must be at least 6 characters.
 • P

  Hetkel meeskonda ei võeta, koguge aktiivsust/mängu aega juurde.
  L&A

  read more
 • @Kinder_penguine ütles Warp avaldus:

  KDepot
  Lisatud L&A

  read more
 • V

  Teie mängusisene kasutajanimi: v2ss
  Discord: charmiest
  Vanus (vähemalt 15!): 17
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Puuduvad kogemused aga oskusteks on hea suhtlemine, probleemide lahendamine ja probleemidele lahenduse leidmine ja ka rahu säilitamine.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): SkyHubi mängida ja leida huvitavaid tegelasi kellega koos mängida.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Rohkem inimesi võiks olla serveris, rohkem väga polegi midagi, mida võiks olla parem sest see server on niigi hea ja meeldiv koht kus enda aega veeta.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Hea suhtleja, probleeme oskan lahendada ehk leida tülile või mingile x asjale mis on tekkinud lahenduse, kohusetundlik, oskan halbu tujusid parandada. Negatiivsed: Seltskonnas kus karjutakse mingi asjaga võin kiirelt tilti minna ja lahkuda olukorrast ning jätkata sellega järgnev päev või siis ignoreerida seda. Üldiselt vajan asjadele selgitusi, see n.ö mimmo mämmu tegevus kus sussutakse ei jaksa tegeleda ja tiltin ära. Teiseks need osad 'ägedad' naljad mis tehakse võib vahel tujust ära tõmmata sest hetkel on mu mental health veits paigast ära.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei oska öelda kas olen sest sellest ajast kui viimati olin on väga palju aega möödas.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: ...
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Aktiivne saan olla igapäevaselt. Käin koolis, tööl ja chillin enamus aja arvutis seega otsustasin proovida kuskil kasulik olla 😄

  read more
 • K

  Teie mängusisene kasutajanimi: Kinder_penguine
  Warpi nimetus: KDepot
  Server, kuhu warpi soovitakse: survival
  Mis on warpis huvitavat: Mega sootsad hinnad, täidetakse kogu aeg
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: KDepot
  Pildid (vähemalt 3):2023-11-25_19.33.51.png
  72023-11-25_19.34.48.png 2023-11-25_19.34.57.png
  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): X2611 Y65 Z-181

  read more

0
Online

1.5k
Users

1.4k
Topics

12.6k
Posts