Kategooriad

  • Värskeim info serverisse saabuvatest uuendustest!

    Auastmete uuendused
  • Soovid midagi meie serveris, foorumis või discordis uut näha? Anna teada!

  • Avalduste alamfoorum - siia kuuluvad unban avaldused, warp avaldused ja kandideerimine.

    KandideerimineWarp avaldusedUnban avaldusedKaebused
  • Jaga oma nutikust ka teistega!

  • Soovid midagi müüa või osta? See on just õige koht!

  • Keegi pole veel piisavalt vana, et mängimist lõpetada! Või pole mängimine ainus lõbu?

  • Vaba teema, serverisse mittepuutuvad jutud.

    Arhiiv | Varia & Meelelahutus
  • Kadli lisatud valvuriks.

    loe veel
  • AixaScaredBoo edutatud moderaatoriks.

    loe veel
  • V

    @Vennike

    Jou vents,

    Valvuriks kandideerimine käib läbi discordi.

    loe veel
  • V

    Teie mängusisene kasutajanimi: Vennike
    Discord: Vennike
    Vanus (vähemalt 15!): 17

    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi otseselt pole aga olen üritanud liituda Celestial/Pame meeskonnaga kuid too aeg jäi asi vanuse taha kinni. Meeskonnatööd on saand oma jagu teha näiteks mõnes kooliprojektis või semudega enda private serveris majandades.

    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Minu põhiline huvi on hea seltskond mida Kännukast leiab, samuti pole ka kõik asjad väga keerulised ja ega Eesti maastikul Kännukast paremat kõige harilikumat survival serverit pole siiani leidnud.

    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kindlasti üks halb asi mis jäi silma on rankide kätte saamine mida peab omanik ise korraldama.

    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Negatiivsed: 1. Kangekaeldus
    2. Taktidundetus (Võin olla vahep oma sõnadega väga järsk)
    Positiivsed: 1. Julgus
    2. Ustavus

    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah

    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Otsest karistust ei mäleta kuid kunagi vist oli mingi intsident kus reklaamisin discordis mingit teist serverit.

    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Aktiivsust on nii ja naa, vahel võin mängida järjest mitmeid nädalaid, teine kord päev, 2 ja siis päev pausi jne, kõik oleneb kuidas mul mängimine sujub.

    loe veel

0
Sees

1.6k
Kasutajad

1.5k
Teemat

13.0k
Postitust