Warp Pood

Topic created · 3 Posts · 79 Views
Log in to reply

• Lisatud
    Lukku ja arhiivi.

read more
  • äge, poolt

read more
  • K

tahad lihtsalt discretida mu worki, sinusuguseid siin vahel leidub jh xd anyway 1. Kuskil kirjas et peab igal pildil müügichest näha olema? kirjutasin ju et palju projecte mida näha ja kus käia ja ei hakka ka koike kohti piltidega spoilima siin (2extra pilti panin lihstalt, 3 tavalist küsitud, panin niigi rohkem). 2. poode ei ole palju ja tühjad tavaliselt koik kus odavad hinnad pandud, et kiirelt pappi saada, jäetakse restockimata ka kuna nii odavalt ja kiirelt müüsid paljudes poodides, olen näinud kuidas KUID(kuu aega voi rohkem) juba restockimata itemeid sellepärast, mul ei ole megasoodsaid hindasid igale asjale vaja panna et mul koik kohe tyhjaks ostetakse ja pean hakkama koike uuesti koguma ja midagi ei teeni ka selle pealt, mul pandud solid hinnad, mõned asjad soodushindadega ja mõned vga heade hindadega mida palju üle ja kui liiga kallis midagi siis otsi teine pood ja osta sealt ja kui seal tühi on siis void tagasi tulla ja 4. Axolotlid juba ammu ära vahetatud 850 peale. Sinine tuleb jh kallim kui neid leiame ja stockitud saame.

read more
  • 2 viimast pilti pole poega seotud(müügicheste pole), poode piisavalt minu arvates ja tundub nagu kellegi maja lih täis ehitatud müügikaste. Veel ka hinnad väga kallid. I mean 2150 roosa axolotli eest ja kollane 1850 kõik sama väärtuslikud axolotlid peale sinise mis 20k umb kallim.

Vastu

read more