Factions PVP võistlus (05.10.2019)

Topic created · 1 Posts · 37 Views
 • Homme, 5. oktoobril, toimub Kännukas Factions serveris PvP võistlus, kuhu on oodatud osalema kõik mängijad!

  Võistluse tingimuseks on see, et sul peab olema Faction ja sinu vastasel peab samuti faction olema. Võistlust saab ka teha mitme inimesega, kuid seljuhul peab mõlemast factionist saatma võrdse arvu inimesi.

  Üritus toimub Factions serveri PvP areenal (/warp pvp) ja teile antakse võistluse alguses valida kolme erineva kiti vahel, millega võidelda. Oma asju ei tohi võistlusel kasutada - reegleid eirates langeb tiim võistluselt välja.

  Auhindadest:

  Paremad auhinnad saavad need, kes võitja tiimist ellu jäävad, kuid ka vastase käe läbi langenuid autasutatakse, et meel oleks tore ja nädalalõpp korda läinud.

  Võistlus algab homme kell 18.00 ja palun teatada võistluse alguses, kui soovid osaleda ja kui sinu factionist tahab veel inimesi kaasa tulla siis ka nende nimed. Tingimus on see, et vastane peab saatma SAMA ARVU MÄNGIJAID! Seega kui vastane on ainult üksinda enda factionis, siis ta lähebki ainult üksinda mängu ja teine faction, kus on näiteks 7 inimest, saadab samuti ühe neist võitlusesse.

  Samuti võib siia teema alla teada anda oma soovist osaleda ja kui on mitu inimest, siis ka nende nimed.

  Ootame teid võistlema! 😀

  Kännuka juhtkond

Log in to reply
 
 • M

  Loosimine on lõppenud. Igavese Cosmic ranki Kännuka Minecraft serveris on võitnud: CCman. Palju õnne! Võtan sinuga ühendust.
  alt text
  alt text

  read more
 • M

  Jah, aga tuli irl asju vahele tööga seoses ja seetõttu loosimine venis, teen selle nüüd ära.

  read more
 • M

  @Msi4You Loos pidi juba eile lõppema ju?

  read more
 • P

  võtan osa loosist

  read more