Factions PVP võistlus (05.10.2019)

Topic created · 1 Posts · 30 Views
 • Homme, 5. oktoobril, toimub Kännukas Factions serveris PvP võistlus, kuhu on oodatud osalema kõik mängijad!

  Võistluse tingimuseks on see, et sul peab olema Faction ja sinu vastasel peab samuti faction olema. Võistlust saab ka teha mitme inimesega, kuid seljuhul peab mõlemast factionist saatma võrdse arvu inimesi.

  Üritus toimub Factions serveri PvP areenal (/warp pvp) ja teile antakse võistluse alguses valida kolme erineva kiti vahel, millega võidelda. Oma asju ei tohi võistlusel kasutada - reegleid eirates langeb tiim võistluselt välja.

  Auhindadest:

  Paremad auhinnad saavad need, kes võitja tiimist ellu jäävad, kuid ka vastase käe läbi langenuid autasutatakse, et meel oleks tore ja nädalalõpp korda läinud.

  Võistlus algab homme kell 18.00 ja palun teatada võistluse alguses, kui soovid osaleda ja kui sinu factionist tahab veel inimesi kaasa tulla siis ka nende nimed. Tingimus on see, et vastane peab saatma SAMA ARVU MÄNGIJAID! Seega kui vastane on ainult üksinda enda factionis, siis ta lähebki ainult üksinda mängu ja teine faction, kus on näiteks 7 inimest, saadab samuti ühe neist võitlusesse.

  Samuti võib siia teema alla teada anda oma soovist osaleda ja kui on mitu inimest, siis ka nende nimed.

  Ootame teid võistlema! 😀

  Kännuka juhtkond

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more