Warp Majakas avaldus

Topic created · 2 Posts · 84 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Madis
  Warpi nimetus: Majakas
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
  Mis on warpis huvitavat: Warpis oleks serveri suurim pood (hetkel pole lõplikult kõik korrused valmis, aga uuendame pidevalt ning suurendame). Selles warpis ka serveris ainulaadne majakas, millel on liikuv valgus, mis annab ägeda efekti öösel. Majaka viimasel korrusel on kohvik Mesimagus. Meil on ka väike armas nurgapealne baar, nimega Kookos. Dark Oak maja tagahoovis on väike grillimaja, kus saab lõbusalt aega veeta ning grillida lõkkel.
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Beacon
  Pildid (vähemalt 3): Kuvatõmmis (19).png
  Kuvatõmmis (33).png
  Kuvatõmmis (22).png
  Kuvatõmmis (24).png
  Kuvatõmmis (27).png
  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): X18104, Y64, Z3108

 • Lisatud.
  Lukku ja arhiivi.

Log in to reply
 
 • Lisatud
  Lukku ja arhiivi.

  read more
 • äge, poolt

  read more
 • K

  tahad lihtsalt discretida mu worki, sinusuguseid siin vahel leidub jh xd anyway 1. Kuskil kirjas et peab igal pildil müügichest näha olema? kirjutasin ju et palju projecte mida näha ja kus käia ja ei hakka ka koike kohti piltidega spoilima siin (2extra pilti panin lihstalt, 3 tavalist küsitud, panin niigi rohkem). 2. poode ei ole palju ja tühjad tavaliselt koik kus odavad hinnad pandud, et kiirelt pappi saada, jäetakse restockimata ka kuna nii odavalt ja kiirelt müüsid paljudes poodides, olen näinud kuidas KUID(kuu aega voi rohkem) juba restockimata itemeid sellepärast, mul ei ole megasoodsaid hindasid igale asjale vaja panna et mul koik kohe tyhjaks ostetakse ja pean hakkama koike uuesti koguma ja midagi ei teeni ka selle pealt, mul pandud solid hinnad, mõned asjad soodushindadega ja mõned vga heade hindadega mida palju üle ja kui liiga kallis midagi siis otsi teine pood ja osta sealt ja kui seal tühi on siis void tagasi tulla ja 4. Axolotlid juba ammu ära vahetatud 850 peale. Sinine tuleb jh kallim kui neid leiame ja stockitud saame.

  read more
 • 2 viimast pilti pole poega seotud(müügicheste pole), poode piisavalt minu arvates ja tundub nagu kellegi maja lih täis ehitatud müügikaste. Veel ka hinnad väga kallid. I mean 2150 roosa axolotli eest ja kollane 1850 kõik sama väärtuslikud axolotlid peale sinise mis 20k umb kallim.

  Vastu

  read more