Warp DividePood

Topic created · 3 Posts · 101 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Nightblad3
  Warpi nimetus: /warp DividePood
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
  Mis on warpis huvitavat: Antud poes müüme jõu-ja väejooke, nii mehaanilisi asju kui punakivi, vägevaid ja erinevate võimetega maagilisi loitsugeda raamatuid, sööki, põrgust üles kaevatud asju. Antud poe stiiliks on keskaeg. Meie alale on jõudnud tumedad jõud, seega, tumekivi meie poes annabki just sellest märku, et tumedad jõud on ka siiani levinud, mis hävitab ja lõhub ehitisi. Pood on väga vana ning säilinud üle mitme sajandi, poes võib näha maha kukkunud tellistest tuge, kui ka pooleldi alla kukkunud laternaid. Poe katus veel imekombel püsib tervena. Raud plokk on meie moto ning ka sellest on poe uksele üless riputatud logo. Meie oleme "The Divide!". Tumedat kivi oleme korjanud, sellega erinevaid katseid teinud ning selle võimekusi rakendanud teleporteerimis alustele. Üks selline asub meie poe ukse ees
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Iron Block
  Pildid (vähemalt 3):
  Pilt 1: https://imgur.com/aAQcGRf
  Pilt 2: https://imgur.com/aCqjfzY
  Pilt 3: https://imgur.com/HgjqN6k

  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): X: -6508 Y: 77 Z: -2847

 • ei 😁

 • Lisatud,
  Lukku ja arhiivi.

Log in to reply
 
 • Lisatud
  Lukku ja arhiivi.

  read more
 • äge, poolt

  read more
 • K

  tahad lihtsalt discretida mu worki, sinusuguseid siin vahel leidub jh xd anyway 1. Kuskil kirjas et peab igal pildil müügichest näha olema? kirjutasin ju et palju projecte mida näha ja kus käia ja ei hakka ka koike kohti piltidega spoilima siin (2extra pilti panin lihstalt, 3 tavalist küsitud, panin niigi rohkem). 2. poode ei ole palju ja tühjad tavaliselt koik kus odavad hinnad pandud, et kiirelt pappi saada, jäetakse restockimata ka kuna nii odavalt ja kiirelt müüsid paljudes poodides, olen näinud kuidas KUID(kuu aega voi rohkem) juba restockimata itemeid sellepärast, mul ei ole megasoodsaid hindasid igale asjale vaja panna et mul koik kohe tyhjaks ostetakse ja pean hakkama koike uuesti koguma ja midagi ei teeni ka selle pealt, mul pandud solid hinnad, mõned asjad soodushindadega ja mõned vga heade hindadega mida palju üle ja kui liiga kallis midagi siis otsi teine pood ja osta sealt ja kui seal tühi on siis void tagasi tulla ja 4. Axolotlid juba ammu ära vahetatud 850 peale. Sinine tuleb jh kallim kui neid leiame ja stockitud saame.

  read more
 • 2 viimast pilti pole poega seotud(müügicheste pole), poode piisavalt minu arvates ja tundub nagu kellegi maja lih täis ehitatud müügikaste. Veel ka hinnad väga kallid. I mean 2150 roosa axolotli eest ja kollane 1850 kõik sama väärtuslikud axolotlid peale sinise mis 20k umb kallim.

  Vastu

  read more