Ban lühendus

Topic created · 2 Posts · 66 Views
 • nimi - gold_artur nagu ikka
  karistus - eksisteerimine
  pikkus - idk
  karistaja nimi - terve server

  Sain infot, et saan bani lühenduse 6 kuu peale. Küsisin ühelt inimeselt, kas see tõsi ning ei vastatud ning hiljem tuli mulle info, et mul aasta ban. Raske aru saada mis toimub kui kõik lic ignovad ja on yli secretive ja lambine. Saaks äkki otsese vastuse juba mitte mingi igno jne pidevalt. Lisaks mu bani poldud lühendatudki isegi kui 6eldi et 6 kuu peale norm. Vähemalt ma ei näinud kui proovisin siseneda. Ip ban vist võeti ära aga ban ei lyhendatud imelik but ok. Nüüd j2lle skheaa kirj et ei saagi unban norm.

 • Sulle on mingi 12x öeldud, et ei saa unbani ega lühendust.
  Sulle pakuti, et saad lühenduse kui tüütamise lõpetad, seda Sa ju ilmselgelt ei tee?
  Ban jääb peale, praeguseks jääb igavene.

  E: Saime lahendusele.

Log in to reply
 
 • Unbanned.

  L&A

  read more
 • A

  Kuna viimati mängisime kännukas ligi 5-6 aastat tagasi, siis päris kindel pole. Varem mängisime mõlemad crackitud minecraftiga, seega kontod muutusid. Mõned võimalused on ehk Mintykerr, m4llera/mallera, p3lm33n ning FateReloaded. Kui see aitab, siis enamjaolt mängisin ma koos Pvpprozzz123-ga. (Lisaks pole ma kindel, kas kontod on suure või väikese tähega või kas mõni kontonimi on mitmekordsete tähtedega).

  read more
 • Kui üle mitme aasta mängisite uuesti, siis mis on Teie vanade kontode nimed?

  read more
 • A

  Tere!
  Üle mitme aasta mängisime sõbraga (beureb) kännuka serveris. Rändasime ringi, otsisime sobivat elupaika ning olime juhuslikult vee peal (mina ujusin, tema oli paadikeses). Beureb üritas mulle samuti paati visata, kui järsku ilmus välja kolm (eeldatatavasti moderaatorit) isikut. Seejärel küsis üks neist (CCmees), millega beureb tegeleb. Beureb vastas selle peale, et üritas mulle paati visata ning sai seejärel ilma selgituseta koheselt banni. Mõni hetk hiljem sain ka mina CCmees poolt banni. Enne banni saamist ei öeldud meile mingite reeglite rikkumise osas midagi ning siiani ei tea me, mille osas me täpsemalt eksisime. Banni põhjuseks on sisestatud "Karistusest kõrvale hiilimine" ning banni pani eelnevalt mainitud CCmees. Ban on 9 päeva. Sooviksime saada unbanni kasvõi juba sellel põhjusel, et meile ei öeldud, et oleksime midagi valesti teinud, ning ka enda teada reeglite osas eksinud pole. Juhul kui unbanni ei saa, sooviksime vähemalt põhjendust või banni kestuse vähendust, kuna me ei saanud isegi võimalust end kaitsta.

  read more