Ban ilma põhjust teadmata.

Topic created · 3 Posts · 40 Views
  • Tere! Kuna pole ammu MC mänginud (eriti Kännukas) siis mõtlesin, et panen korra tööle. Idee oli tulla Kännuka serverisse, "Enter" nuppu vajutades tuli ette kiri, et olen ban'i saanud. Põhjuseks näitab, et on karistusest kõrvale hiilimine ning kestvus 199 päeva ja 4 minutit, ban'i pani kaerahelves . Olen väga segaduses, kuna olen terve oma elu jooksul mänginud Kännukas kokku maksimaalselt 20-30minutit ja ban'i saamise põhjus on mul teadmata. Aega ei tea millal ban'i sain. Äkki juhtus Teil see kogemata? Või saaksin vähemalt teada täpse põhjuse?

• Vabandust! Läks valesse kategooriasse.

• On Sinu nimi mängus raian69?
    Proovi ruuterile restart teha, peaks asja korda ajama.

Log in to reply

• Unbani ei tule.

L&A

read more
  • Opbanda sai ka karistatud ja kumbki ei saa unbani.

L&A

read more
  • M

@shadow208 Muidugi kokkumängitud, toimub tehing vms, opbanda viskab raha alast välja meelega, mitte mängija suunas, ja nii kui mängija lahkub alast, drev11 ründab. Arvan sama, et ka opbanda peaks banni saama, kuna minu mäletamist mööda mängija lõksu püüdmine/meelitamine, mis läheb antud juhul selle alla, on keelatud.

read more
  • See oli setup ju, kui randomly visati alapiirilt raha välja. Arvan, et opbanda123 peaks ka banni saama (kui juba ei ole), kuna nähtavalt oli see kokkumäng tema tapmisele.

read more