Warp IKEA

Topic created · 4 Posts · 72 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Sammykoer
  Warpi nimetus: IKEA
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
  Mis on warpis huvitavat: Ilus roosa pood, roosa lammas, palju müügil olevaid asju ja pood on ühendatud ka Konsumiga.
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Enchanted Golden Apple
  Pildid (vähemalt 3): https://ibb.co/DGzJ7jM
  https://ibb.co/nB5DYjP
  https://ibb.co/0ygvvhg

  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): XYN: 4164, 51, -17464

 • Soovitud warp on konsumiga ühendatud ehk soovitud warpil ei ole pointi?

  [See keldri koht sobib sinna väga hästi btw, warp võiks jääda nii nagu on.]

 • Arvan siiski, et on, konsumi warpi alguspunkt on üleval, siis võib veits siuke konkurets tekkida. Plus mõlemad poed on siiski hoopis teistsugused, lihtsalt samas asukohas.

 • Warp jääb lisamata, sest meeskonna arvates ei ole see hetkel mõistlik. Sama hästi võib lihtsalt teha /warp konsum, minna trepist alla ja oledki warp Ikeas.

  Lukku ja arhiivi.

Log in to reply
 
 • Lisatud
  Lukku ja arhiivi.

  read more
 • äge, poolt

  read more
 • K

  tahad lihtsalt discretida mu worki, sinusuguseid siin vahel leidub jh xd anyway 1. Kuskil kirjas et peab igal pildil müügichest näha olema? kirjutasin ju et palju projecte mida näha ja kus käia ja ei hakka ka koike kohti piltidega spoilima siin (2extra pilti panin lihstalt, 3 tavalist küsitud, panin niigi rohkem). 2. poode ei ole palju ja tühjad tavaliselt koik kus odavad hinnad pandud, et kiirelt pappi saada, jäetakse restockimata ka kuna nii odavalt ja kiirelt müüsid paljudes poodides, olen näinud kuidas KUID(kuu aega voi rohkem) juba restockimata itemeid sellepärast, mul ei ole megasoodsaid hindasid igale asjale vaja panna et mul koik kohe tyhjaks ostetakse ja pean hakkama koike uuesti koguma ja midagi ei teeni ka selle pealt, mul pandud solid hinnad, mõned asjad soodushindadega ja mõned vga heade hindadega mida palju üle ja kui liiga kallis midagi siis otsi teine pood ja osta sealt ja kui seal tühi on siis void tagasi tulla ja 4. Axolotlid juba ammu ära vahetatud 850 peale. Sinine tuleb jh kallim kui neid leiame ja stockitud saame.

  read more
 • 2 viimast pilti pole poega seotud(müügicheste pole), poode piisavalt minu arvates ja tundub nagu kellegi maja lih täis ehitatud müügikaste. Veel ka hinnad väga kallid. I mean 2150 roosa axolotli eest ja kollane 1850 kõik sama väärtuslikud axolotlid peale sinise mis 20k umb kallim.

  Vastu

  read more