Warp Bunker

Topic created · 6 Posts · 60 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Nightblad3
  Warpi nimetus: Bunker
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
  Mis on warpis huvitavat: Warp on ilusti ehitatud bunkri moodi, seal on erinevad ruumid, nt Meeting ruum, Meeskonna liikmete wandi ruum, PVP ruum ja ka tulemas arvatavasti parkuuri ruum. Warpis ka leidub PVP areen ja seal läheduses ka "väikene pood" kuid hetke seisuga seal pole midagi kuna plaan oli, et see jääb niisama dekoratsiooniks eks vaatab. Bunker on rohkem iluduse poolest ehitatud.
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Netherite Axe
  Pildid (vähemalt 3): https://imgur.com/a/VeNiqhZ
  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): -4936, 62, -22311 Suund north

 • Poolt!

 • vastu kole

 • Lihtsalt suurem /warp PvP. Sama stiili ja väljanägemisega.

  Ei näe warpil mõtet.

 • @kooqa Warpi point on see, et näidata oma bunkrit kasvõi, et keegi saaks ka omale nt ideid, nagu mainisin plaan on ka teha parkuur. Ka pvp-s on asi natuke teistsugune mitte, et sa terve surv fightid tasasel pinnal. Plaan on ka esimesel pvp areenil neid struktuure muuta aegajalt, siis saab uuesti leida omale nt mingi taktika ja ka see, et nt struktuur saab sulle seal eelise anda + saab vibuga leida häid nurki kust lasta vastast.

 • Lisatud.
  Lukku ja arhiivi.

Log in to reply
 
 • Lisatud
  Lukku ja arhiivi.

  read more
 • äge, poolt

  read more
 • K

  tahad lihtsalt discretida mu worki, sinusuguseid siin vahel leidub jh xd anyway 1. Kuskil kirjas et peab igal pildil müügichest näha olema? kirjutasin ju et palju projecte mida näha ja kus käia ja ei hakka ka koike kohti piltidega spoilima siin (2extra pilti panin lihstalt, 3 tavalist küsitud, panin niigi rohkem). 2. poode ei ole palju ja tühjad tavaliselt koik kus odavad hinnad pandud, et kiirelt pappi saada, jäetakse restockimata ka kuna nii odavalt ja kiirelt müüsid paljudes poodides, olen näinud kuidas KUID(kuu aega voi rohkem) juba restockimata itemeid sellepärast, mul ei ole megasoodsaid hindasid igale asjale vaja panna et mul koik kohe tyhjaks ostetakse ja pean hakkama koike uuesti koguma ja midagi ei teeni ka selle pealt, mul pandud solid hinnad, mõned asjad soodushindadega ja mõned vga heade hindadega mida palju üle ja kui liiga kallis midagi siis otsi teine pood ja osta sealt ja kui seal tühi on siis void tagasi tulla ja 4. Axolotlid juba ammu ära vahetatud 850 peale. Sinine tuleb jh kallim kui neid leiame ja stockitud saame.

  read more
 • 2 viimast pilti pole poega seotud(müügicheste pole), poode piisavalt minu arvates ja tundub nagu kellegi maja lih täis ehitatud müügikaste. Veel ka hinnad väga kallid. I mean 2150 roosa axolotli eest ja kollane 1850 kõik sama väärtuslikud axolotlid peale sinise mis 20k umb kallim.

  Vastu

  read more