Kuidas sündis Sinu nickname?

Lihtsalt räägi, kuidas sündis Sinu praegune nickname.
Ise ostsin ammu ühe steami, mille nimi oli "MINTHYZ" mulle hakkas see nickname meeldima ja kasutan tänaseni. 🤞

Sain ühes teises eesti mc servus banni mingi 5 aastat tagasi kui ehitasin kraanat, ja siis tegin alt konto nimega Kraanajuhtjuhan

thought it was a good idea 10 years back

Kunagi kui pelasin suht 24/7 csgo'd 😄 siis mu nimi oli Satanic (ei tea miks või kus kohast see tuli), aga siis ma hakkasin rohkem parkuuri, surfi ja Bunny Hop (edaspidi: Bhop) mappe mängima ja ma olin päris hea neis ja siis ma mõtlesin, et paneks nimeks omale Bhop. Agaa .. tuli välja, et see oli nö, võetud ühe YT kanali poolt, kes tegi csgo hacking videoid jms, siis mõtlesin, mis võiks olla sama tähendusega nagu ka bhop. Skipping, Leaping, Hopping olid kolm valikut mis ma suutsin välja mõelda 😄 (Ma olin sel hetkel mingi 11 ka, okei 😄 ). Sealt ma siis valisin omale Skipping. Mõtlesin, et võiks muuta midagi või teha lahedamaks vms. Siis arenes sealt: Skipping -> Skippin -> Skippi -> Sk1ppY -> SkYpp1 ja siis jäigi mulle SkYpp1. Sõbrad hakkasid mind Skyppi (Skaipi) kutsuma :c aga siis mingi paari kuu pärast mõtlesin, et see kõlab päris hästi isegi ja siis saabuski uus tegelane laivi nimega: Skuppii

Bbq sauce.

This post is deleted!

Kuna mu lemmik energia jook on Red Bull, siis ma kunagi mõtlesin, et viiks oma mängunimed ka kokku antud nimega. Ei tahtnud panna samasugust, samas tahtsin, et nimi näeks hea välja. Sai minu nimeks HUllPUll... Mõned ajad hiljem, kui see nimi hakkas mul kuulsaks saama, siis hakati mulle teises mängus ütlema "Nicklamer" jne, kuna Hull Bull olevat mingi kuulsa värgi nimi. Googeldasin ja midagi isegi leidsin, aga et see kuulus oleks, ei tea. Nõuti, et muudaks. Ma punnisin vastu jne, ei tahtnud muuta, kuna antud nimi meeldis mulle. Aga siiski nime mõttes andsin alla. Kasutasin HUllPUll lühendit igalpool (H.P) ja uue nime tahtsin saada nendes tähtedes. Sealt siis tuligi HolyPoison (NB! Antud nimi muutub ära, seda ei jäta).

Kunstnik nimega Lizerial miksis kokku mu kunagise lemmik kiirtoidu restorani ja mu fake eesnime aasta 2015 alguses

@McRonalds

Mulle ta mixis ka paar nime kokku aga ma ei ole neid nimesi Kännukas kasutanud.

Nimi tuli siit laulust: https://www.youtube.com/watch?v=KlAe_asb30M, täpsemalt siit reast:
"When I'm coming home, they call me vännen"

Kõlas lahedalt ja siis võtsin endale nicknameks, mc-s seda ei kasuta, kuna täpitähti pole võimalik nime sisse panna.

Aastate peale on mul palju nickname'sid (Nii MCs, CSis ja igal pool mujal) olnud ning neid vist jääkski lugema.

Kuna olen depressed enamus ajast.

Log in to reply