Kezpe valvuriks!

0

Teie mängusisene kasutajanimi: Kezpe
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord Kezpe#8644
Vanus (vähemalt 13): 13
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kogemustest nii palju ,et oskan panna protti ja kui vaja siis ka flage. Meeskonnatööd oskan teha sellega ma usun ,et probleeme ei tohiks tulla kuna ma arvestan serveris kõigiga. Oskan ka karistada inimese vastavalt vajadusele.
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Selles serveris peamine eesmärk on aidata inimesi, anda neile teemante kui nad neid vajavad. Aitan maja ehitada kui vaja. Teen kõike nii palju kui jaksan ja suudan. Enamus aega veedan kirjakastis teistega jutustades. Muidugi meeldib mulle kaevandada ja väga ehitada aga see ei tule kõige paremini välja.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati saaks parem olla, miski siin maailmas ei ole perfektne. Vahepeal on mingid vead, vahepeal läägab natukene aga muidu on kõik tiptop.
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Minu postitiivsed küljed on ,et ma suudan hoida külma närvi, ma aitan kõiki nii palju kui suudan ja ole väga sõbralik ja arvestav inimene. Kui keegi peaks abi küsima siis ma aitaksin neid väga hea meelega, näiteks täna andsin suure maja isikule Stennu mille peale ma kulutasin umbes 2-3 tundi aga see pole probleemiks kuna mulle meeldib inimesi aidata. Negatiivseteks külgedeks võib olla see ,et ma ei saa nii kaua serveris olla, Esmaspäev ja Teisipäev on väga kinnised päevad. Käin 1-2 korda nädalavahetustel Viljandis seega ei saa serveris viibida. Mulle meeldib ka väga palju tumedaid nalju teha.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Kui aus olla ei tea aga võibolla kunagi ammu olen saanud.
Kui vastate jaatavalt, siis miks:
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Kuna koolis on hetkel palju probleeme pole võimalust nii palju serveris viibida ja nagu ma varem mainisin käin ma tihedalt kodust ära ja ei saa siis serveris viibida. Tegelen ka väga palju spordiga ja see on ka suur tegur miks ma serveris ei pruugi nii palju käija.

0

Poolt Tundub tore inimene!

0

@Matu69 Aitäh!

0

Nou proublemou
🙂

0

Nägin serveris teda täna alles esimest korda elus, avaldus on ok kuid jään ikkagi erapooletuks. Vastus võib muutuda. Edu!

0

Poolt.
Mängisin täna isikuga veidi ja jättis endast väga sõbraliku ja humoorika mulje. Tegemist on ülimalt sõbraliku isikuga ja lisaks veel hea ehitajaga.

0

Kui jääd sama aktiivseks ka peale ranki saamist siis oleks perfektene. Poolt

0

Hetkel Vastu. Kuna ei näe sind väga palju kui homme ja ülehomme näen aktiivimsealt muudan hääle

Tuleta mulle serveris meelde ka ;=

0

Ma vaatan kuidas homme saan tulla, kuna mul trenn ja peale seda super väsinud tavaliselt.

0

@_S4ucy_ kindlasti jään aktiivseks, aitäh.

0

@Kipto Ma olen sind ka varem tähelepannud aga sa olid afk.

0

@hoaju Aitäh.

0

@Kezpe
Oleksid võinud kõik need vastused ühe vastusena panna 😄

0

@hoaju tõsi kuid telefoniga ei.

0

Isik tundub tore ja sõbralik.
Poolt

0

Poolt!

0

Muudan oma hääle ära ja Panen POOLT

0

Vastu. Ta on kasutanud abistavaid programme nt (auto clicker)

0

@TheDavidEst Kuna see oli? umbes?

Log in to reply