• Kahtlase teksti ja ropu suuga inimest pole vaja meeskonda. Ei saa vabatahtlikuks.

    L&A

    loe veel
  • Teie mängusisene kasutajanimi: jyri209
    Discord: Karulin#1041
    Vanus (vähemalt 15!): 21
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen omanud/hallanud mõnda sahtliprojekti. Olen kunagise admini "Eustis" kontoga Kännukat modereerinud (ca 5-6a tagasi). Minecraftiväliselt olen eluaeg meeskonnana õppinud töötama & suhtlus on tugeva koostöö alus.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Peamiselt ajan rankupe taga ning harjutan ärilist mõtlemist.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Jah, üks korrahoidja on liiga vähe 😉
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Positiivsed: Heatahtlik ning järjepidev, pika süütenööriga.
    Negatiivsed: Iseloomult omakasupüüdlik ning range.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Olen
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ropendamine, aga karistus oli õigustatud
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):

    Tunnen, et olen Kännukale marginaalselt võlgu ning olen valmis seda vabatahtliku tööna heastama. Rank up'e taga ajades kisub tunnelivisiooni ning Valvuri amet oleks hea viis seda vähendada ning kommuunile omalt-poolt tagasi anda. Oma aktiivsust olen ma tõestanud juba oma mänguajaga kuigi mõistan, et seni mängitud aeg võib paista vähe. Selle lühikese, kuid samas pika aja jooksul olen loonud soojad kontaktid mängijatega, õppinud serverit tundma nii palju kui võimalik ning kasvatanud üles usaldust, mis tuleks ametis kasuks.

    Kus viga näed laita, seal tule ja aita. Abistajaid ja valvureid on vähe, las ma aitan 😉

    loe veel
  • Kogu rohkem mänguaega serveris ja proovi soovikorral uuesti.
    Hetkel jääb lisamata.

    L&A

    loe veel
  • T

    Igati mõistlik ja adekvaatne isik tundub. Palju õnne, olete valitud Valvuri positsioonile!

    loe veel

1
Sees

1.5k
Kasutajad

1.5k
Teemat

12.8k
Postitust