Warp AlgKüla!

Topic created · 2 Posts · 26 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Kezpe ja ItsMe
  Warpi nimetus: AlgKüla
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survivali sooviks.
  Mis on warpis huvitavat: Põhimõtteliselt kuna jõulud on andmise aeg siis otsustasime mina ja ItsMe teha algajatele majad.See warp mõeldud algajatele, kellel pole enda maja. Warpis on ka maa alune koht kus on lehma ja lamba farm, et see uus inimene nälga ei sureks. Algajad kes sinna tulevad saavad endale maja (10 maja peaks olema). Seal on ka enchanting table ,et saaks
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Diamond block
  **Pildid (vähemalt 3):**https://imgur.com/a/D8CHnID
  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): 9529,500/70/19410,500

 • Warp lisatud. Lukku

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more