SMS-teenused ja tingimused

Topic created · 1 Posts · 237 Views
 • SMS-teenused, nende tingimused ja KKK

  • See teema on abiks neile, kellel on antud valdkonnaga probleeme või teevad seda esimest korda.
  • Enne Kännuka serverisse teenuse tellimist soovitame läbi lugeda selle teema, et Te ei peaks pärast poole mõnda oma tegu kahetsema.

  Kännukas on võimalik tellida endale päriselu raha eest erinevaid mängusiseseid lisasid. Seda saab teha kasutades SMS-teenuseid. Teenuseid saab tellida nii SMS sõnumiga (info mängus /sms) või Kännuka poe veebilehel https://pood.kannukas.com/

  Siin on pilt Kännuka poest:

  Pood on koostatud nii, et ka algajal oleks kerge selles orienteeruda ja saada kätte soovitud info. Iga teenuse juures on võimalik näha antud teenuse eeliseid ja ostmisvõimalusi. Olgu öeldud, et poest saab tellida kõiki teenuseid, mida ka SMSiga, kuid poes lisanduvad juurde ka kallimad teenused Titaan, Legendary ja Cosmic. Lisaks on poe hinnad alati odavamad SMS hindadest ja tihti toimuvad ka allahindlused!

  Teenuseid saab osta siis nii läbi SMSi, kui pankade. Kuid välisriikides ei saa läbi SMSi tellida, vaid ainult läbi panga. Võimalik on maksta ka läbi PayPali.

  Teenuste all antud info eeliste kohta peaks olema üsna ajakohane, kuid võib juhtuda, et midagi on meil jäänud kahe-silma vahele ja tõesti, vabandame sellisel puhul. Lahendus on kas õiguse eemaldamine või tagasilisamine.


  Kui juhtub, et tellisite teenuse ning seda kätte ei saa, siis on sellel mõned võimalikud põhjused:

  • Teenus on tegelikult läbi tulnud, kuid te ei ole teinud mängus sees relogi (lahkud serverist ning tuled tagasi)..
  • SMS-teenustega on midagi lahti (programm katki vms), seljuhul palun teatage meile koheselt ning lahendame probleemi.
  • Kui tellite läbi panga, siis ei pruugi omanik teenust olla veel näinud või pole makse laekunud. Seljuhul palun olge kannatlikud ja oodake. Üldjuhul üle päeva selline ootamine ei kesta ja tihti saadakse ka koheselt soovitud teenus kätte. Aitab ka omaniku meiliaadressile (TimoTheKlee@gmail.com) maksest pildi saatmine.
  • Te ei ole märkinud sõnumisse või maksesse oma serverisisest kasutajanime (loevad ka täpitähed) või ei ole märkinud soovitud teenust, mille eest maksite.

  Kõik autasemed lisanduvad kõikidesse Kännukas Minecraft serveritesse (v.a Vanilla).
  Teenuseid on võimalik ka kasutajalt-kasutajale tõsta, kuid seda peame me eraldi tegema, seega olge kannatlikud ja ärge käige meile sellega tungivalt pinda.
  Kui on veel probleeme või küsimusi seoses selle teema või SMS-teenustega, võtke julgelt ühendust juhtkonnaga Kännuka discordis https://discordapp.com/invite/VzsFtNf või meiliaadressil TimoTheKlee@gmail.com

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more