Unban Marru

Topic created · 5 Posts · 43 Views
 • Tere kallid kaasmängijad!

  Minu nimi: MarruDaKiizu
  Bani põhjus: "Karistusest k6rvale hiilimine!"
  Karistaja: egertike10
  Miks unban:

  Sellega on nüüd nii, et ma pole umbes 2 aastat siin serveris aktiivselt käinud ja mõtlesin, et tulen ja vaatan, et mis toimub. Login siis sisse ja umbes minut hiljem saan karistusest viilimise eest bani. Mõtlen, et mis värk on, et mingeid reegleid ma küll rikkunud pole. Lõpuks saan siis teada, et mu väike vend (tema accountid on kõik teised accountid sellelt IPlt) mängis salaja minu arvutist oma kasutajaga ja sai bani, niiet ma eeldan, et minu karistaja vaatas, et sama IP ja järeldas et ma "viilin" karistusest.
  Kas oleks võimalik see probleem kuidagi lahendada, nt minu enda account MarruDaKiizu unbanida. Olin serveris paar aastat tagasi aktiivne ja paar kuud olin korrahoidja ka, niiet äkki olen piisavalt usaldusväärne, et mind võib uskuda.

  Aitäh tähelepanu eest!
  Loodan peatset tagasisidet. 🙂

 • Okei, nii see et mu vend oli mu arvutis ja tegi pahandust.
  See on juba Vääääääga vana vabandus.
  Vastu

 • Marru is back.m heiyaa!
  Unabannida

 • @Matu69 Jah, see on vana vabandus, aga minu puhul on see tõsi ja need "pahandused" pole isegi minu accountist tehtud. Ban pandi lihtsalt IP järgi

 • Karistus eemaldatud, lukku.

Log in to reply
 
 • Unbanned.

  L&A

  read more
 • A

  Kuna viimati mängisime kännukas ligi 5-6 aastat tagasi, siis päris kindel pole. Varem mängisime mõlemad crackitud minecraftiga, seega kontod muutusid. Mõned võimalused on ehk Mintykerr, m4llera/mallera, p3lm33n ning FateReloaded. Kui see aitab, siis enamjaolt mängisin ma koos Pvpprozzz123-ga. (Lisaks pole ma kindel, kas kontod on suure või väikese tähega või kas mõni kontonimi on mitmekordsete tähtedega).

  read more
 • Kui üle mitme aasta mängisite uuesti, siis mis on Teie vanade kontode nimed?

  read more
 • A

  Tere!
  Üle mitme aasta mängisime sõbraga (beureb) kännuka serveris. Rändasime ringi, otsisime sobivat elupaika ning olime juhuslikult vee peal (mina ujusin, tema oli paadikeses). Beureb üritas mulle samuti paati visata, kui järsku ilmus välja kolm (eeldatatavasti moderaatorit) isikut. Seejärel küsis üks neist (CCmees), millega beureb tegeleb. Beureb vastas selle peale, et üritas mulle paati visata ning sai seejärel ilma selgituseta koheselt banni. Mõni hetk hiljem sain ka mina CCmees poolt banni. Enne banni saamist ei öeldud meile mingite reeglite rikkumise osas midagi ning siiani ei tea me, mille osas me täpsemalt eksisime. Banni põhjuseks on sisestatud "Karistusest kõrvale hiilimine" ning banni pani eelnevalt mainitud CCmees. Ban on 9 päeva. Sooviksime saada unbanni kasvõi juba sellel põhjusel, et meile ei öeldud, et oleksime midagi valesti teinud, ning ka enda teada reeglite osas eksinud pole. Juhul kui unbanni ei saa, sooviksime vähemalt põhjendust või banni kestuse vähendust, kuna me ei saanud isegi võimalust end kaitsta.

  read more