Unban Marru

Topic created · 5 Posts · 36 Views
 • Tere kallid kaasmängijad!

  Minu nimi: MarruDaKiizu
  Bani põhjus: "Karistusest k6rvale hiilimine!"
  Karistaja: egertike10
  Miks unban:

  Sellega on nüüd nii, et ma pole umbes 2 aastat siin serveris aktiivselt käinud ja mõtlesin, et tulen ja vaatan, et mis toimub. Login siis sisse ja umbes minut hiljem saan karistusest viilimise eest bani. Mõtlen, et mis värk on, et mingeid reegleid ma küll rikkunud pole. Lõpuks saan siis teada, et mu väike vend (tema accountid on kõik teised accountid sellelt IPlt) mängis salaja minu arvutist oma kasutajaga ja sai bani, niiet ma eeldan, et minu karistaja vaatas, et sama IP ja järeldas et ma "viilin" karistusest.
  Kas oleks võimalik see probleem kuidagi lahendada, nt minu enda account MarruDaKiizu unbanida. Olin serveris paar aastat tagasi aktiivne ja paar kuud olin korrahoidja ka, niiet äkki olen piisavalt usaldusväärne, et mind võib uskuda.

  Aitäh tähelepanu eest!
  Loodan peatset tagasisidet. 🙂

 • Okei, nii see et mu vend oli mu arvutis ja tegi pahandust.
  See on juba Vääääääga vana vabandus.
  Vastu

 • Marru is back.m heiyaa!
  Unabannida

 • @Matu69 Jah, see on vana vabandus, aga minu puhul on see tõsi ja need "pahandused" pole isegi minu accountist tehtud. Ban pandi lihtsalt IP järgi

 • Karistus eemaldatud, lukku.

Log in to reply
 
 • lol see mingi kuuaega vana juba so

  Lukku & Arhiivi

  read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.4.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Kaunistatud ja uuendatud paremal olevat tablood.
  ★ Lisatud müümiskirst, mis müüb iga 600 sekundi tagant enda seesolevad esemed. Kirstu saab võita Vote kasti auhindade hulgast.

  read more
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more