MC ei tööta

Topic created · 6 Posts · 85 Views
 • Tere!

  Selline probleem, et mängisin muidu iga päev minecrafti, aga üks päev kui tahtsin minecrafti käivitada(1.14.4) siis peale play nuppu vajutamist launcheris, siis tuli preparing kiri. Ootasin ja ootasin, aga ära ta ei valmistu. Proovisin 1.14.3 versiooni ja käivitus kohe. Probleem esineb juba mitmendat päeva. Proovitud sai ka teisi launchereid.
  Pilt: https://imgur.com/a/w9VgDx7

  Ette tänades
  Mugi

 • Kasutan TeamExtreme launcherit jh, aga see ei ole väga abiks. Isegi sighnima launcheriga ei tööta. Sooviks rohkem aitavaid vastuseid 🙂

 • Tõmba kõik minecraftid maha ja lae alla TLauncher

  See parim, mis crackedile pakkuda. Kõige parem - soeta omale preemium

 • Win+ R --- %APPDATA%.minecraft --- ENTER --- Kui tahad salvestused alles jätta, siis copy saves folder --- Kusuta ära .minecraft folder --- Käivita Minecraft uuesti ja ta laeb uuesti kõik alla ja teeb uue .Minecraft folderi --- Kui töötab Vaheta saves folder oma kopeeritud saves folderi vastu.

  Ma oletan, et siis peaks töötama, aga jah, soovitan osta premiumi endale.

 • Kui versions kaustas on 1.14.4 jar, kustuta see ära ja proovi uuesti.

 • Sain korda, aitäh.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more