Soovin lihtsalt mangida

Topic created · 2 Posts · 65 Views
 • Tere ma olen siis fadeks aka cotixs ja mngi 100alti veel :D. Kuid ma sooviks lic mangida kannukat ma ei riku enam reegleid ega tee serverile ylekoormust jne lihtsalt mangin. olen aru saanud mida ma valesti tegin. nii ma sooviks cotix kasutajale unbanni ja ma lihtsalt mangin ei tee midagi muud. Andke mulle palun viimane võimalus 😞

 • Hilja juba, kuid oleme teatanud sinust ja sinu käitumisest saates meie serverisse BOT rünnakuid veebikonstaablit, Riigi Infosüsteemi Ameti CERT-EE osakonda ja sinu teenusepakkujat, Elisat. Mingil asjal on ka piirid ja nüüd pead silmitsi seisma tagajärgedega. Teema lukku.

Log in to reply
 
 • read more
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more