Soovin lihtsalt mangida

Topic created · 2 Posts · 65 Views
 • Tere ma olen siis fadeks aka cotixs ja mngi 100alti veel :D. Kuid ma sooviks lic mangida kannukat ma ei riku enam reegleid ega tee serverile ylekoormust jne lihtsalt mangin. olen aru saanud mida ma valesti tegin. nii ma sooviks cotix kasutajale unbanni ja ma lihtsalt mangin ei tee midagi muud. Andke mulle palun viimane võimalus 😞

 • Hilja juba, kuid oleme teatanud sinust ja sinu käitumisest saates meie serverisse BOT rünnakuid veebikonstaablit, Riigi Infosüsteemi Ameti CERT-EE osakonda ja sinu teenusepakkujat, Elisat. Mingil asjal on ka piirid ja nüüd pead silmitsi seisma tagajärgedega. Teema lukku.

Log in to reply
 
 • Unban avaldus tagasi lükatud. Siinsed kommentaarid on vast piisav selgitus sellele.
  L&A

  read more
 • Kindel on see, et karistust ei eemaldata, sest tegu on õiglase karistusega.
  Suudad ikka need 4 päeva ära kannatada või äärmisel juhul ostad unbani..

  L&A

  read more
 • S

  Ei tea küll kuidas trapimine? Serveris olemas commandid millega saad endist minema, endi minema on oma vastutus ja ise oled süüdi kui surma saad, pigem saagu inimene asjad kui mingi vend portali hüppab. Ei saanud aru kui inimene obi sisse kedagi trapib somehow siis on vennaga aamen ja pole keelatud?

  read more
 • Eelnevaid karistusi tuuakse välja seetõttu, et need mõjutavad otseselt sinu uue karistuse pikkust ja vormi. Ning /home jms käsklused ei ole just väga abistavad kui sa varitsed neid endis ning jooksed lihtsalt peale ootamatult..
  Neil on lihtsam ja kiirem joosta portali poole ja läbi selle põgeneda.
  Ma ei saa aru miks puutuvad siia käsklused?

  read more