Unban Primka

Nimi serveris: Primka
Karistamiskuupäev: 08.09.2019
Karistaja: Ruxxz
Põhjus: Abistavate programmide kasutamine:
Aegub: 7 päeva pärast
Lisainfo: Omalt poolt oskan öelda nii palju et keegi pole kasutanud ühtegi programmi peale Minecrafti, see video mille põhjal banni sain on täiesti jaburus. Olen mänginud 5 aastat MC'd ja ütleme nii et selle ajaga õpib nii mõndagi. Minu CPS on umbes 10-11. Kui aus olla siis minu vaatest oli Kipto klickimis sound väga sarnane. video klipis on ka näha kuidas Kipto jääb blockide taha kinni ja tänu sellele on minul kergem teda lüüa.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=ugW3bVBUaLE&feature=youtu.be

Aitäh

Mina ütleks küll, et see ei olnud päris tavaline minecraft.

autoclicker/aura

Huvitav, midagi siin tõesti oli aga ka mind süüdistatakse hackides k.a meeskonnaliige kuid screensheeri pole küsitud kordagi, olin iron armoriga ja dia armides vennad surid, sain kohe sõimu, et hacker.

Sooviks saada Kohi click test recordingut koos häälega palun,

Siin on minu: https://youtu.be/sIAsko7U8UY

Aga palun: https://youtu.be/rSbJszQerW4
CPS võib sul ju parem olla aga videost on ka näha kuidas sul 3-4 clicki mööda lähevad 🙂
Lisaks on videos näha kuidas sul tekib väike paus natuke enne surma

Heli suht pask, headset mic pole just kõige parem

@Primka heli jah annab soovida, nagu eelmainitud siis meeskond ei tuvasta ära abistavaid programme pvp ajal, ma ei taha teada mida peaks tundma Fl9nt kui ta siin skypvps mängiks.

ta ei tunnekski banned oleks

@Primka mõtled Fl9nti?
Ma küsisin kui Kännukasse kitpvp tuleks kas ta siis tuleks aga ta vastas kindla EI!
Põhjuseid tõi ka paar välja..

  • Kuna Kännukas pole 1.7x-1.8 PvPd, plugin ei paranda täielikult seda combatit

  • Ta ei taha laggiga pvpda

@Eutanaasia Ma ise ka täiesti nõus nende punktide osas

@Primka lisaks nendele punktidele toon ka ühe põhjuse välja, lisaks lubati üldist PvP mängumoodi SkyHubi kus on skypvp, kitpvp jne kõik koos aga tuli ainult skypvp, see lubamine on üsna tüütu kus juures, lisaks ootasin enda lemmik mängumoodi factionsit mida Karl lubas selge sõnaga "enne kooli kindlalt"

Nutisittumine on tore vaba-aja tegevus.

Korduvalt olen öelnud, ütlen ka praegu. Ma olen üks inimene, tegelen omast vabast ajast niipalju kui jaksan ja AEGA on. Põhjus miks factions ei jõudnud enne kooli oli selles, et meil olid probleemid serveri turvamisega teatud isikute eest ja need lihtsalt segasid minu tööd. Factions tuleb lähipäevil, ei oska öelda täpset kuupäeva veel. KitPvPd ei tule sellepärast, et see on popp vaid nädalaks-kaheks ja siis see huvi kaob - tuleb üks suurem PvP server, kus erinevad mängumoodid, mis aegajalt hakkavad vahetuma.

Primka küll ei hacki imo. Mis puutub aga factionsi siis alati ei lähe kõik plaanikohaselt ja sina Reket peaksid banned olema.

Karistus eemaldatud, lukku.

Log in to reply