Poe "Kauplus" warpi avaldus

Topic created · 4 Posts · 43 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: dracenchanter
  Warpi nimetus: Kauplus
  Server, kuhu warpi soovitakse: Survival
  Mis on warpis huvitavat: Müügiks on seal kõik mineraalid ning kaevandamisel leiduvad blokkid ning samuti on puit. Asju on veel lisandumas. See ehitus väljanägemisel meenutab keskaegset ehitist.
  Soovitud ikoon warpile, mida näeb /warp käsklusega: Enchanted Golden Apple
  Pildid (vähemalt 3): alt text
  alt text
  alt text
  alt text
  Koordinaadid (täpne plokk, kuhu warp pannakse): -14627 27 6924 suunaga Põhja

 • Huvitav kujundus kuigi nägin ka, et disain kopeeritud. Ei oskagi öelda kas seda võib teha või ei, selline kauplus oleks muidu huvitav küll, olen poolt kui võib teiste disaine kopeerida aga kui ei või olen vastu.

 • cavepood ka siis osaliselt vähemalt kopeeritud.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more