Mhm

Topic created · 4 Posts · 82 Views
  • Sinu nimi: Segane
    Blokeeringu põhjus: Tpakill
    Karistaja nimi: RDIN999
    Miks soovid unbani saada: Asi on selles et ma andsin pärast tpakilli Rottile paremad asjad kui tal enne tpkilli olid. Minu arvates et tohiks meeskond teistele erandeid teha ja banima v mitte banima võrdselt (mitmed inimesed kes on tpakillinud ning pärast tpakilli asjad tagasi andnud, on jäänud ilma banita)

• L&A?

• Poolt.

• Argument on väga hea, miks said sina banni kui teised on sama asja eest hoiatusega pääsenud. Väga paljude teiste mängijate korral on tegu esimese rikkumisega. Sinu puhul on aga tegu kes teab mitmenda rikkumisega üleüldiselt. Ainuke võimalus varem unbani saada on siis, kui rott123 ütleb, et soovib sinu unbannimist. Tema oli ikkagi see, kes sinu kohta kaebuse ning tõestuse esitas, olgugi et sai palju paremad asjad sinult tagasi.

Log in to reply

• Võid liituda meie Discordiga (discord.kannukas.com) ning seal avada ticketi, juhtkond aitab Sind.

read more
  • vaheta ip ära

read more
  • C

@estlike Sellisel juhul tundub, et ma ei olegi banned. Kuigi ei saa ma Kännukas sisse logida, mäng ütleb, et ei ole enam võimalik teha kontosid selle IP aadressiga.

read more
  • Ükski Sinu nimetatud kasutajatest ei ole banned, oled Sa kindel, et andsid õiged nimed?

read more