Alamkategooriad

  • V

    @Vennike

    Jou vents,

    Valvuriks kandideerimine käib läbi discordi.

    loe veel
  • V

    Teie mängusisene kasutajanimi: Vennike
    Discord: Vennike
    Vanus (vähemalt 15!): 17

    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): kogemusi otseselt pole aga olen üritanud liituda Celestial/Pame meeskonnaga kuid too aeg jäi asi vanuse taha kinni. Meeskonnatööd on saand oma jagu teha näiteks mõnes kooliprojektis või semudega enda private serveris majandades.

    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Minu põhiline huvi on hea seltskond mida Kännukast leiab, samuti pole ka kõik asjad väga keerulised ja ega Eesti maastikul Kännukast paremat kõige harilikumat survival serverit pole siiani leidnud.

    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kindlasti üks halb asi mis jäi silma on rankide kätte saamine mida peab omanik ise korraldama.

    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Negatiivsed: 1. Kangekaeldus
    2. Taktidundetus (Võin olla vahep oma sõnadega väga järsk)
    Positiivsed: 1. Julgus
    2. Ustavus

    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah

    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Otsest karistust ei mäleta kuid kunagi vist oli mingi intsident kus reklaamisin discordis mingit teist serverit.

    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Aktiivsust on nii ja naa, vahel võin mängida järjest mitmeid nädalaid, teine kord päev, 2 ja siis päev pausi jne, kõik oleneb kuidas mul mängimine sujub.

    loe veel
  • Soovitan koostada avalduse meie Discord serverisse. Tulevikus hakkab saama ainult sinna neid teha.

    loe veel
  • Teie mängusisene kasutajanimi: kaheksa8
    Discord: kaheksa8
    Vanus (vähemalt 15!): 18
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Hetkeseisuga ei oma ma kogemust meeskonnatöös Minecraft serverites. Siiski saan väita, et olen aktiivne mängija ja valmis panustama oma vabaaega teie serveris. Kuigi mul puuduvad varasemad kogemused serverite meeskonnatööga, siis olen valmis õppima, kohanduma ja panustama oma teadmisi, et aidata kaasa serverile ja luua positiivne mängukogemus.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Peamine tegevus serveris on ehitamine ja maailma avastamine. Hetkel olen täielikult pühendunud enda warpi ehitamisele, mis on saanud suureks projektiks ja nõuab palju aega ja tähelepanu. Minu eesmärk on luua huvitavaid struktuure, lisaks sellele naudin maailma avastamist ja uute kohtade uurimist, mis pakuvad uusi võimalusi.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Olen tähelepannud, et mängijatel on vaja maksta ala loomise eest, mis võib mõnele mängijale olla takistusena. Üks ettepanek oleks kaaluda, et meeskond määraks mängijatele alad. See muudaks meeskonnatöö sujuvamaks ja põnevamaks ning tooks rohkem tegevust, aidates samal ajal luua rohkem huvitavaid ja alasid serveris.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Positiivsed:
    Külm närv: Olen suuteline säilitama rahu ning suudan lahendada probleeme ka pingelistes olukordades.
    Kiire õppimisvõime: Olen võimeline kiiresti omandama uusi teadmisi ja oskusi, mis aitab mul kiiresti kohanduda uute tingimustega.
    Positiivne suhtumine: Olen sõbralik ja abivalmis.
    Negatiivsed:
    Ei pruugi alati kirjakasti tähele panna: Mõnikord võib mul olla raskusi kirjakasti jälgimisega, mis võib tähendada, et ma ei ole kohe teadlik serveri toimunust.
    Kogemuste puudumine: Hetkel puudub mul kogemus meeskonnatöös Minecraft serverites, mistõttu pean valmistuma õpinguteks.
    Ei ole just kõige jutukam: Mõnikord võin olla vähem jutukam, mis võib tähendada, et ma ei väljenda oma mõtteid ja ideid.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Pole põhjust.
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Hetkel olen serveris veetnud 27 tundi ja olen valmis panustama suure osa oma ajast serverisse. Päevasel ajal olen võimeline olema serveris kuni 4 tundi ning suudan olla serveris ka öösiti, et tagada oma aktiivsus.

    loe veel

0
Sees

1.6k
Kasutajad

1.5k
Teemat

13.0k
Postitust