Unban - Kiptoo

Topic created · 7 Posts · 114 Views
 • Sinu nimi: Kiptoo
  Blokeeringu põhjust: Reegel 1.1 & 1.6
  Karistaja nime: Skheea
  Miks soovid unbani saada: Tegu on ekslikuse karistusega, Skheea jutu järgi on ban pandud tolle pildi peale (All pool postitust). Saan aru, kui arvatakse, et troll or smth, aga see on part of Rky's 50k pack, mis sisaldab fake Vape clienti nn gui'd. Tegemist ei ole päris clientiga, vaid on lihtsalt texture packis oleva faili nimega "Vignette.png". Jällegi nagu eelnevalt mainitud, polnud tegu meelega trollimise eest, vaid lihtsalt oli see pilt laetud ülesse Discordi naljapärast, mitte selle põhimõttega, et näidata seda texturet, vaid nagu pildil "herobrine jäljed omkgg 🐒".

  Pilt:

 • Keelatud on igasugune pettus ja valetamine. Eriti kui üheks petta saajaks või kannatajaks on meeskonnaliige. Valetamise alla kuulub ka meeskonnaliikme töö häirimine, nt öeldes, et kasutad abistavaid programme, kuigi tegelikult neid ei oma.

 • mida peaks meeskonna liige selles olukorras arvama, kui isik postitab pildi, mil peal selgesti loetav gui, ning millel omakorda kirjas erinevad hack client fuktsioonid? Kui tõesti oli tegu mingi nn troll texturepackiga siis vabandage väga sa ju tahtlikult näitasid teistele, et sul need nimetatud hackid peal on, teistele teatamata et tegu texturepackiga. Tegu on sulaselge meeskonna liikme aja raiskamisega ning käib igati kokku reegliga 1.6

  Edit : Tegelikult ju selgesti arusaadav et see oligi sinu plaan, pildil ei ole mitte midagi mis oleks näitamist väärt (ainult see vape client muidugi), sinu ainukene soov oligi meeskonna liikmetega järjekordselt tülli minna ning nende aega raisata, kas polnud nii?

 • Tubli Poiss!

  alt text

 • obvious troll is obvious, koos semuga postitasite lambistest asjadest lambiste quotedega neid screene

 • imagine using texturepack(???) which shows turned on cheats, then imagine showing it to our staff and imagine expecting an unban afterwards

 • Egas midagi, L&A.

Log in to reply
 
 • Unbanned.

  L&A

  read more
 • A

  Kuna viimati mängisime kännukas ligi 5-6 aastat tagasi, siis päris kindel pole. Varem mängisime mõlemad crackitud minecraftiga, seega kontod muutusid. Mõned võimalused on ehk Mintykerr, m4llera/mallera, p3lm33n ning FateReloaded. Kui see aitab, siis enamjaolt mängisin ma koos Pvpprozzz123-ga. (Lisaks pole ma kindel, kas kontod on suure või väikese tähega või kas mõni kontonimi on mitmekordsete tähtedega).

  read more
 • Kui üle mitme aasta mängisite uuesti, siis mis on Teie vanade kontode nimed?

  read more
 • A

  Tere!
  Üle mitme aasta mängisime sõbraga (beureb) kännuka serveris. Rändasime ringi, otsisime sobivat elupaika ning olime juhuslikult vee peal (mina ujusin, tema oli paadikeses). Beureb üritas mulle samuti paati visata, kui järsku ilmus välja kolm (eeldatatavasti moderaatorit) isikut. Seejärel küsis üks neist (CCmees), millega beureb tegeleb. Beureb vastas selle peale, et üritas mulle paati visata ning sai seejärel ilma selgituseta koheselt banni. Mõni hetk hiljem sain ka mina CCmees poolt banni. Enne banni saamist ei öeldud meile mingite reeglite rikkumise osas midagi ning siiani ei tea me, mille osas me täpsemalt eksisime. Banni põhjuseks on sisestatud "Karistusest kõrvale hiilimine" ning banni pani eelnevalt mainitud CCmees. Ban on 9 päeva. Sooviksime saada unbanni kasvõi juba sellel põhjusel, et meile ei öeldud, et oleksime midagi valesti teinud, ning ka enda teada reeglite osas eksinud pole. Juhul kui unbanni ei saa, sooviksime vähemalt põhjendust või banni kestuse vähendust, kuna me ei saanud isegi võimalust end kaitsta.

  read more