Unban - Kiptoo

Topic created · 7 Posts · 88 Views
 • Sinu nimi: Kiptoo
  Blokeeringu põhjust: Reegel 1.1 & 1.6
  Karistaja nime: Skheea
  Miks soovid unbani saada: Tegu on ekslikuse karistusega, Skheea jutu järgi on ban pandud tolle pildi peale (All pool postitust). Saan aru, kui arvatakse, et troll or smth, aga see on part of Rky's 50k pack, mis sisaldab fake Vape clienti nn gui'd. Tegemist ei ole päris clientiga, vaid on lihtsalt texture packis oleva faili nimega "Vignette.png". Jällegi nagu eelnevalt mainitud, polnud tegu meelega trollimise eest, vaid lihtsalt oli see pilt laetud ülesse Discordi naljapärast, mitte selle põhimõttega, et näidata seda texturet, vaid nagu pildil "herobrine jäljed omkgg 🐒".

  Pilt:

 • Keelatud on igasugune pettus ja valetamine. Eriti kui üheks petta saajaks või kannatajaks on meeskonnaliige. Valetamise alla kuulub ka meeskonnaliikme töö häirimine, nt öeldes, et kasutad abistavaid programme, kuigi tegelikult neid ei oma.

 • mida peaks meeskonna liige selles olukorras arvama, kui isik postitab pildi, mil peal selgesti loetav gui, ning millel omakorda kirjas erinevad hack client fuktsioonid? Kui tõesti oli tegu mingi nn troll texturepackiga siis vabandage väga sa ju tahtlikult näitasid teistele, et sul need nimetatud hackid peal on, teistele teatamata et tegu texturepackiga. Tegu on sulaselge meeskonna liikme aja raiskamisega ning käib igati kokku reegliga 1.6

  Edit : Tegelikult ju selgesti arusaadav et see oligi sinu plaan, pildil ei ole mitte midagi mis oleks näitamist väärt (ainult see vape client muidugi), sinu ainukene soov oligi meeskonna liikmetega järjekordselt tülli minna ning nende aega raisata, kas polnud nii?

 • Tubli Poiss!

  alt text

 • obvious troll is obvious, koos semuga postitasite lambistest asjadest lambiste quotedega neid screene

 • imagine using texturepack(???) which shows turned on cheats, then imagine showing it to our staff and imagine expecting an unban afterwards

 • Egas midagi, L&A.

Log in to reply
 
 • @xdealerx L&A

  Lahendatud.

  read more
 • Sinu nime : XDealerX
  Blokeeringu põhjust : Nn tpa kill
  Karistaja nime : Maraxx
  Miks soovid unbani saada : Soovin unban saada selleks, et kuna mina isikut kelle ma tapsin polnud esiteks minu poolt tapetud, teiseks oli tal võimalus alati lahkuda Ender maailmast. Olin ka ette öelnud, et Dragon on minu, mille tõttu peaksid oskama arvestada tagajärgi. Kuna nad ei lahkunud, varastasid minu taga asju, siis loomulikult tapan, kui aru ei saa. Andsin isikule muidugi mõne stacki ender pearle tagasi, aga Maraxx leiab, et see on vale minu tehtud, kuid kui inimesel on kuskil 5 minutit antud aega lahkuda, mitte varastada jne, siis ei saa olla kuidagi mina selles süüdi, vaid on isik ise süüdi, et ta nii tegi. Loomulikult ei saa ka teda karistada, kuna mapist saadud asjad ei ole kuidagi inimese otsene vargus ega röövimine, vaid ongi see, et valid ise, kui varastad, siis võid ka ohtu end panna. Võtsin ise ainult 2 tpa vastu, aga tean, et isik kelle tapsin võttis vastu üldse teine isik.

  Lisa info võib ka küsida kui soovite.

  read more
 • Unbanned, L&A.

  read more
 • Kasutaja nimi: linxeor
  Blokeeringu põhjus: Abistavate programmide kasutamine on keelatud
  Karistaja nimi: Süsteem

  Mina soovin saada unbani, sest ban oli põhjuseta. Ma ei ole kunagi Kännuka serveris kasutanud abistavaid programme ja ei ole plaaninud ka nii teha. Kui ban sain oli mul /fly peal mille ma sain Titaan rankilt. Ma olin maa peal ning tegin double space, et hakata lendama, sest mobe oli ja kui ma õhku jõudsin süsteem bannis mu. Ma loodan, et see probleem saab lahendatud ja saan taas Kännukasse mängima tulla.

  Aitäh! - linxeor

  read more