Unban

Topic created · 2 Posts · 37 Views
 • Kuna eelmine avaldus pandi kohe lukku ja lükati tagasi teen uue
  JA MA KAHETSEN ENDA TEGU!
  Miks te ei usu mind?
  Sinu nime: Hanstor1
  Blokeeringu põhjust: Korduv buggi ärakasutamine
  Karistaja nime: kahepaikne
  Miks soovid unbani saada: Ma vabandan ja tunnen kahju enda teo eest ja soovin unbani saada sest Kännuka serveri on nii äge mängida eriti SKYPVP mis tundub populaarseim gamemode. Ma ei tahtnud buggida aga kui mind pandi bugima siis oli nii äge olla nii et sa ei saa surma kui lüüakse ja tulistatakse ma küll tulin iga kord ära kui buggisin sest ei soovinud bänni saada. Kui te ei taha mult bänni ära võta palun lühendage mu karistust sest mulle tundub 5 päeva ilma SKYPVP-ta elu igavus ja ma ei tee enam niimoodi kui lüükase mind bugima tulen kohe ära ja lasen neil ennast tappa.
  Vabantades: Hanstor1
  Veel suur suur vabandust et teie serveri bugi ära kasutasin enda kasuks.

 • Karistus eemaldatud. Veel korra bugid saad palju karmima karistuse. L&A

Log in to reply
 
 • Unbani ei tule.

  L&A

  read more
 • Opbanda sai ka karistatud ja kumbki ei saa unbani.

  L&A

  read more
 • M

  @shadow208 Muidugi kokkumängitud, toimub tehing vms, opbanda viskab raha alast välja meelega, mitte mängija suunas, ja nii kui mängija lahkub alast, drev11 ründab. Arvan sama, et ka opbanda peaks banni saama, kuna minu mäletamist mööda mängija lõksu püüdmine/meelitamine, mis läheb antud juhul selle alla, on keelatud.

  read more
 • See oli setup ju, kui randomly visati alapiirilt raha välja. Arvan, et opbanda123 peaks ka banni saama (kui juba ei ole), kuna nähtavalt oli see kokkumäng tema tapmisele.

  read more