bani lühendus

Topic created · 3 Posts · 34 Views
 • Nimi - gold_artur
  Bani põhjus - lol fat
  Bani kestvus - igavesti
  Karistaja nimi - KarlPro123 isiklikult

  Soovin unbani lühendust või eemaldust, sest ma rikkusin reeglit teise kontoga nimega Proxar, see sai bani reostamise eest 5 päeva ning ma pole gold_arturi accountil teinud halba. Siis tuleb Karl ja niisama paneb lihtsalt igavese bani mulle peale ja banib ka discordist ära. Kuidas on see normaalne, et see konto, kus ma reeglit rikkusin saan 5 päeva bani ning teisel eluaegse? Meeskond võiks ikka ühisel meelel olla, mitte, et Karl ajab oma jada.
  Siiralt vabandan selle reostuse eest, mis tegin, kuid minu meelest igavene ban on natuke üleliia. Tean, et paljud vihkavad mind, eriti Karl millegipärast, kuid igavene ban on lic ulme.

  Tänud vaatamast, loodetavasti kellegil meeskonnas on natuke armu, kui just Karl instantly Lukku seda postitust ei pane, mida ta probs teeb kuna tal kõik võim kännukas.
  Pilt banist ning, bani põhjusest -
  https://imgur.com/a/DJwTTYX

 • ei

 • Perm ban on igati sobilik isikule kes üritab ainult serverit maha teha ning võimalikult palju sitta kokku keerata.

Log in to reply
 
 • Unbanned.

  L&A

  read more
 • A

  Kuna viimati mängisime kännukas ligi 5-6 aastat tagasi, siis päris kindel pole. Varem mängisime mõlemad crackitud minecraftiga, seega kontod muutusid. Mõned võimalused on ehk Mintykerr, m4llera/mallera, p3lm33n ning FateReloaded. Kui see aitab, siis enamjaolt mängisin ma koos Pvpprozzz123-ga. (Lisaks pole ma kindel, kas kontod on suure või väikese tähega või kas mõni kontonimi on mitmekordsete tähtedega).

  read more
 • Kui üle mitme aasta mängisite uuesti, siis mis on Teie vanade kontode nimed?

  read more
 • A

  Tere!
  Üle mitme aasta mängisime sõbraga (beureb) kännuka serveris. Rändasime ringi, otsisime sobivat elupaika ning olime juhuslikult vee peal (mina ujusin, tema oli paadikeses). Beureb üritas mulle samuti paati visata, kui järsku ilmus välja kolm (eeldatatavasti moderaatorit) isikut. Seejärel küsis üks neist (CCmees), millega beureb tegeleb. Beureb vastas selle peale, et üritas mulle paati visata ning sai seejärel ilma selgituseta koheselt banni. Mõni hetk hiljem sain ka mina CCmees poolt banni. Enne banni saamist ei öeldud meile mingite reeglite rikkumise osas midagi ning siiani ei tea me, mille osas me täpsemalt eksisime. Banni põhjuseks on sisestatud "Karistusest kõrvale hiilimine" ning banni pani eelnevalt mainitud CCmees. Ban on 9 päeva. Sooviksime saada unbanni kasvõi juba sellel põhjusel, et meile ei öeldud, et oleksime midagi valesti teinud, ning ka enda teada reeglite osas eksinud pole. Juhul kui unbanni ei saa, sooviksime vähemalt põhjendust või banni kestuse vähendust, kuna me ei saanud isegi võimalust end kaitsta.

  read more